reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

ojoj... mój młody juz co prawda śpi ale odkąd mu zaczęły mu zęby na maxa wychodzić to się budzi w nocy!!...na szczęscie są to przebudzenia bez krzyków i płączy tylko jęknięcia:-) ale ja zamiast spać i leżeć na du... to podświadomie ide do niego ..czasem nawet nie pamietam ze byłam...ale na drgugi dzień jakaś przytrzymana chodze:-)

a Macius co biedaczek tak choruje:-(
u nas odpukać młody do tej pory ani raz nie chorował:-) wiem że mnie to nie ominie ale narazie sie chłopak trzyma;-) a nawet jak te mrozy były codziennie byliśmy na spacerku:-:-)
 
reklama
Melduje sie :-p

Dziewczyny, czy w NS są jakieś sklepy dla alergików?
Staram się stosować u Amelii dietę bezmleczną, nie jest łatwo ale słyszałam o istnieniu np. jogurtów sojowych...tylko gdzie je nabyc w naszej mieścince?
 
Dzięki Sabinko...jesteś WIELKA :-):-):-)

Już tam dzwonilam i co prawda jogurtów sojowych nie maja ale jakieś inne produkty z diety bezmlecznej tak :tak:
 
Hej sądeczanki!
Ja też nie lubię zimy...zimno, trzeba palić w piecu, nie da się wyjść z wózkiem, no i te choroby...wrrrrrr...już mam dość!!!

Monia z soją trzeba uważać bo ona też może uczulać przy skazie...chyba że już sprawdzałaś

Emcia co u Ciebie? Urodziłaś?

Sabinko, Sylwia pozdrawiam!
 
Czesc dziewczyny

Dawno mnie nie bylo i tym razem tez jestem na chwilke.
Chcialabym Was zapytac co zabrac do porodu do szpitala? Jest wiele informacji a temat w necie ale co szpital to co innego, a widze ze niektore z Was rodzily calkiem niedawno w szpitalu w saczu.

Moze napisze co mam zamiar zabrac, a Wy mnie poprawicie?

Oto moja lista:
-koszule, klapki, reczniki, szlafrok
-podpaski, wkladki laktacyjne
-majtki poporodowe
-kosmetyki+ zel do higieny
-suszarka do wlosow
-woda do picia
-ubranka dla dziecka - body, pajace, czapka, kocyk, skarpety
-kometyki dla dziecka - pieluchy, waciki, chusteczki, szampon, oliwa
-pantofle dla taty do porodu

bardzo Was prosze o podpowiedzi. serdecznie pozdrawiam
 
reklama
Emcia bez względu na to gdzie zdecydujesz się rodzić sprzydadzą się koszule rozpinane dla Ciebie, duże podpaski tzw. pieluchy z belli, chusteczki nawilżane, ręcznik papierowy, sztućce, kubek talerzyk, ręcznik...najlepiej ciemny, szlafrok. Kosmetyki...żel pod prysznic, szampon, mleczko do twarzy, krem no i oczywiście szczoteczka i pasta do zębów. Woda mineralna niegazowana. Dla dziecka nic nie trzeba. Ja z domu kazałam sobie przywieżć czapeczkę i kocyk bo mój straszny zmarzluch.
Resztę jak Ci coś będzie potrzeba dowiozą bliscy. A ubranka dla Maluszka przygotuj mężowi i ciuchy dla siebie na wyjście ze szpitala.

Pozdrawiam powodzenia...i daj znać

ciuszki dla malucha potrzebne dopiero przy wyjściu więc tata może dowieść...a majtki...trzeba zdjąć przed obchodem
 
Do góry