reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

reklama
A co do kliniki leczenia niepłodności
Jakie możecie polecić ?
Słyszałam dużo pozytywnych opinii o Reprofit klinika w Czechach
Witaj ,
Ja polecam Ci Pronatal Ostrava , za pierwszym razem nam się udało , super jest tam dr Holub mega empatyczny taki ciepły , wszyscy mówią po polsku nawet po angielsku .
Długo szukałam kliniki w Czechach ale się udało 🤰❤️
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tutaj nowa. O ciąże staramy się z mężem od 1,5 roku. Wyniki nasienia są Ok. Moje hormony robione z rok temu też nie wskazywały na jakiś problem. Zmieniłam lekarza i okazało się, że owulacje występują dość późno 16-19 dc plus mam cienkie endometrium. Dostałam CLO i Estrofem jednak tego pierwszego nie można nigdzie dostać. Apteki nie posiadają tego leku, słyszałyście może kiedy znowu wróci do sprzedaży w Polsce?
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tutaj nowa. O ciąże staramy się z mężem od 1,5 roku. Wyniki nasienia są Ok. Moje hormony robione z rok temu też nie wskazywały na jakiś problem. Zmieniłam lekarza i okazało się, że owulacje występują dość późno 16-19 dc plus mam cienkie endometrium. Dostałam CLO i Estrofem jednak tego pierwszego nie można nigdzie dostać. Apteki nie posiadają tego leku, słyszałyście może kiedy znowu wróci do sprzedaży w Polsce?
Podobno nieprędko. Poproś lekarza o zmianę na letrozol, tym bardziej jeśli masz problemy z cienkim endometrium.
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tutaj nowa. O ciąże staramy się z mężem od 1,5 roku. Wyniki nasienia są Ok. Moje hormony robione z rok temu też nie wskazywały na jakiś problem. Zmieniłam lekarza i okazało się, że owulacje występują dość późno 16-19 dc plus mam cienkie endometrium. Dostałam CLO i Estrofem jednak tego pierwszego nie można nigdzie dostać. Apteki nie posiadają tego leku, słyszałyście może kiedy znowu wróci do sprzedaży w Polsce?
Mnie na cienkie endo eksperymentalnie przepisali Tadalafil, ale pomógł. Endo ładnie rosło.
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tutaj nowa. O ciąże staramy się z mężem od 1,5 roku. Wyniki nasienia są Ok. Moje hormony robione z rok temu też nie wskazywały na jakiś problem. Zmieniłam lekarza i okazało się, że owulacje występują dość późno 16-19 dc plus mam cienkie endometrium. Dostałam CLO i Estrofem jednak tego pierwszego nie można nigdzie dostać. Apteki nie posiadają tego leku, słyszałyście może kiedy znowu wróci do sprzedaży w Polsce?
Jest straszny problem z CLO, niestety też muszę kupić i nigdzie go nie ma. Jestem podłamana bo on na mnie super działa a np lametta wcale ☹️
 
reklama
Czy któraś z Pań miała wysokie FSh i niskie AMH i zaszła w ciąże? U mnie FSH=15,1, AMH=0,43, 28 lat. Jest jakiś promyk nadziei na naturalne zapłodnienie czy jedynie in vitro?
 
Do góry