reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

reklama
Dzień dobry dziewczyny 😇 nie odzywałam się 2 dni, ale nadrobiłam wszystkie posty 😁 gratulacje dla dziewczyn z dwoma kreskami 🫶🏻❤️ ja dzisiaj 17dc i trochę brzuch mnie pobolewa 🙄 testowanie za 11 dni dopiero 😢 miłego dnia 😚
U mnie 18dc, więc mamy podobnie ;) Ale staram się objawów u siebie nie doszukiwać :) Miłego dnia!
 
U mnie 18dc, więc mamy podobnie ;) Ale staram się objawów u siebie nie doszukiwać :) Miłego dnia!
Ja już przestałam się doszukiwać , bo co cykl to nowe dolegliwości 😂 jak np teraz problemy z cera 🤦‍♀️
U mnie 20dc czekam cierpliwie chociaż i tak wiem jaki będzie tego finał 🤷‍♀️ (takie myślenie mi lepiej na głowie robi ) wole się pozytywnie zaskoczyć niż nakręcić się i później zawieść
 
Witam was dziewczynki. Ja oczywiście nadrobiłam wszystkie posty. Było ciężko ale się udało 😂. Gratki dla wszystkich zaciążonych!
U mnie dzisiaj 8dc i od wczoraj robie już owulaki. Planowo mam owulke na 13 dc ale w zeszłym cyklu miałam ją już w 12 dc. Cały okres bolał mnie lewy jajnik i to tak dość mocno więc pecherzyki rosną i to konkretnie. Zaraz wstanę i drugi raz zrobię ten test elektroniczny z clearblue. Póki co bardzo mi się on spodobał 😊
Tez mam tego clearblue ale bez migającej buzki tylko odrazu pokazuje uśmiechnięta bądź nie . I mam wrażenie ze on oszukuje 🤷‍♀️ Dlatego już go nie używam i wole zwykle paskowe owulaki
 
reklama
Oho! 8 dc i u mnie już mrugający uśmieszek. @nikaplis ile dni przed owu twój test już mruga?
hm jak za pierwszym razem robiłam to chyba 4 dni pod rząd tylko mrugał (wiem bo już planowałam rzucić nim o ścianę 😅) ale teraz robię troszkę pozniej zaczynam testować więc 2 dni mam mrugania a pozniej stała buzka

W ulotce jest że jak mruga można zacząć robić testy 2 razy dziennie by nie przegapić piku ale mi było szkoda patyczków i robiłam tylko rano a i tak bez problemu wyłapał pik 😉
 
Do góry