reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy etap w życiu naszej pociechy ....czyli sadzanie na nocniczek:):)

Ja nocnik również zakupiłam, bo koleżanka mi powiedziała, że dziecko może się w późniejszym wieku bać.
Moj Staszek już się boi. Jak go sadzam to walczy ze mną jak lew żeby tylko wstać. Nawet sekundy nie chce spędzić na nocniku. Nie wspomnę o jakimkolwiek zapełnianiu ;-)
 
reklama
my tez kupilismy nocnki jakies dwa tygodnie temu i nic nie upolowalismy :-) bo podobnie jak Staszek Lenka bardzo sie broni przed siedzeniem na nocniku :confused: :-)
 
aqua:-D u nas nocniczek sluzy jako schodek:-D no i fajnie halasuje
sadzam do zabawy na razie-ale zwiewa i siedziec nie chce jak raz bez pieluszki posadzilam to sie dzialo sie dzialo siusiaka dojrzal to ciagnal i wykrecal :szok: tak mocno ze zaraz w pieluszke go zapakowalam z powrotem;-)
 
Kacper chce zapoznac sie ze swoim ciałem :-D:-D

myśle ze jak dzieci sie bronią to lepiej im odpuścic na jakis czas moga miec potem niemiłe wspomnienia

Emi siada chetnie juz jak widzi ze niose nocnik zaczyna postekiwać komicznie to wychodzi:-D

nie zawsze cos narobi ale juz jakies 2tygodnie nie przebieralam kupy z pieluchy tylko wywalam z nocnika :tak:
i niech m ktos jeszcze napisze ze nie rozumie ok ale mi to na rekę ze nie musze babrac sie w kupie;-);-);-):-)
 
Fajnie macie dziewczynki , że wasze pociechy tak szybko i chetnie załapały zasady pierwszej toalety - bo u nas do nocnikowych wydarzeń to jeszcze dalekkkka droga
 
A u nas brak nocnika. Zamierzam w wakacje rozpocząć naukę korzystania z niego, a do tego czasu - niech żyją papery:-)
 
reklama
Lolcia - pewnie, że przyjdzie czas i na mojego szkraba a narazie wcale nie mam zamiaru go do niego zmuszać - a teraz jak chce to niech sie nim bawi - napewno w ten sposób nie zaoszczędze na pieluchach ;-)
 
Do góry