reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy etap w życiu naszej pociechy ....czyli sadzanie na nocniczek:):)

u nas jest podobne magda:tak:
jak przenosze gdzies nocnik choc wcale nie chce go uzyc emi steka i sie smieje;-)

SYLWIA
o jakich pieluszkach mówisz??? ie korzystam z takich bo nie wiem o co chodzi:confused:
 
reklama
mam pytanko korzystacie z tych specjalnych pieluszek do nauki siusiu;-)
sylwia ja jeszcze nie próbowałam bo patryk dopiero zaczyna sie oswajac z nocniczkiem ......kilka razy siusiu zrobił :);-) hihih.......ale za jakis czas jak beda wieksze sukcesy to spróbuje jak działa ten wynalazek:):)....:-) ;-)
kasiula matula to sa takie specjalne pampersy ze tak powiem dla troszeczke starszych dzieci (ale nie koniecznie) ktore sie juz własnie oduczają korzystania z pampersów.......(dziecko czuje ze nasiusiało)
sylwia mam nadzieje ze o tych samych pieluchach piszemy;-) ;-) ?????
 
kasiula matula to sa takie specjalne pampersy ze tak powiem dla troszeczke starszych dzieci (ale nie koniecznie) ktore sie juz własnie oduczają korzystania z pampersów.......


tyle sie domysliłam ale niby ze jak one dzialają???:confused:
 
kasiula nie mam pojecia ..........wiem tylko ze dziecko czuje ze ma mokro......i chyba sa nie na rzepy......a wiecej nie wiem ....
pojde do sklepu przy najblizszej okazj i (dziś) to oglądnę opakowanie ....moze tam cos pisze :):)......ale pewnie wczesniej dziewczyny ci odpisza:):)
 
włsnie przeczytałam na ich amerykanskiej stronie .........ze własnie dziecko czuje ze mam mokro..tak samo jak w majteczkach.....przez bardzo krótki czas .......ale jednoczesnie pieluszka jest tak zrobiona ze chroni dziecko przed kontaktem moczu ze skóra ...........i tutaj w usa one maja nazwe ...feel'n learn ...........w anglii pewnie tez :):)
 
reklama
A czy Wasze dzieciaczki też tak dużo sikają w nocy??? ja Igę przewijam raz, ale rano pamperek jest tak ciężki że się zastanawiam czy nie powinnam jej przewijać jeszcze raz:-( wogóle to mam wrażenie że ona tylko wtedy sika jak śpi no i do nocnika...
 
Do góry