reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nowości w brzuszkach naszych maluszków

U nas też już większość jarzynek była, głównie w zupach, bo do niedawna w kawałkach nie chciał. Ale teraz przy tych biegunkach, ponieważ za diabła nie tknął się kleiku ryżowego ani marchwianki, a jeść coś musiał, kupiłam mu takie małe mrożone marcheweczki juniorki i uwielbia je ... nakładam mu do miseczki, a on sam sobie bierze i wcina!
Parówki też bardzo lubi, krojone w plasterki ... w jednej rączce trzyma łyżeczkę i stuka nią o talerz, a drugą wkłada sobie kawałki do buzi:-D. No a bułeczka na końcu:baffled:

Kaszki do tej pory jadł przeróżne ale tylko raz dziennie wieczorem ok. 210ml, tyle że po tej chorobie to nie wiem czy do tego wrócimy, bo zraził się przez ten zakichany kleik:crazy:

Aha ... i za żadne skarby się nie tknie jogurtów ani serków:baffled:. Kupiłam kiedyś wszystkie rodzaje Danio i każdym mi pluł ... jak jogurt widzi to ucieka:baffled: ... jeszcze te ze słoika Bobovity "owoce z jogurtem" jakoś mu przejdą przez gardło:tak:

No a dziś na kolację zjadł bułeczkę maślaną z odrobiną masełka ... dietka:baffled: (a poza tym to cały dzień dziś mielił buźką, bez przerwy coś chrupał ... chyba nadrabia stracone dni choroby:tak:).
No i mnóstwo pije ...
 
reklama
kurde a moj sam to jedynie chrupki i paluszki jak mu polamie to sobie wezmie.
Jak mu pokroilam plasterki poledwicy i dalam to na mnie reke wyvigal i mi do talerza przyuwal zebym mu dala a sam tylko palcem dotykal :baffled::baffled:.
A pic sam tez z buletki nie chce tylko jak mu daje, a jak mu dam butelke do reki to nia macha i chlepie i wylewa :confused::confused::confused:
 
jutrzenka- mój Łukasz też nie pije sam z butelki tylko chodzi z nią, macha i wychlapuje zawartość, ale wędlinkę to je ale daję mu plasterek w rączkę i on sobie odgryza kawałki:tak:

monia- i tak jak u was ma wstręt do serków i jogurtów:baffled:
 
hmm no to kuba mało je warzyw muszę to zmienić za to je bardzo duzo owoców nie tylko świerzych jak jabłka czy pomarańcze manadarynki banany ale też w puszce brzoskwinie czy ananas gruszki maliny mrożone wiśnie i czereśnie z naszego kompotu uwielbia owoce wszystkie
jadł też juz w ostatnie wakacje arbuza i melona

i u nas wszystko w kawałkach kanapka w kawałkaach wędlinka w kawałkach lub całe placterki parówki (bardzo sporadycznie) kotleciki w kawałkach marchewka ziemniaczki wszystko w takich kawałkach żeby mógł sobie sam nabić na widelec jabłko to raz zjadł całe ogryzek tylko zostawił heheheh
 
Siemka laski:-) Paula co do Vibovitu Bobas to on jest od urodzenia do 1 roku zycia bo moj maly ostattnio go pił:tak: u mnie wyglada to tak Moj straszy synek ma 1,5 roku a mlodszy Nathlien skonczyl 6 miesiecy:-) straszy pije jeszze mleko Bebilon 3 natomiast mlodszy 2:-)to mleko to rewelkaaa:tak:;-)inne wydaja mi sie za slodkie, kaszki wcinaja oboje uwielbiaja:tak:sloiczki tez ostattnio dalam malutkiemu po raz pierwszy marchwewczke wcinal az mu sie uszy trzesly:-Dtyle mialam przy tym smiechu:-D:-D herbaty zwyklej nie daje zawiea duzo kofeiny :angry::no: daje Bobovity albo z Hipaa moj mąz jak jedziemy na zakupy zawsze kupuje 3 herbatki kazda w innych smackach mo zeby dzidzius nie pil tego samego:-D:-)straszemu zaczelam dawac kakao i platki na mleku modyfik nieraz mu robie na krowim z foli i nic mu nie jest:tak:podobno mozna dawac go dziecku 0d skonczenia roku:-)chrupki kukurydziane pierwsza klasa:-)dla nich 7 niebo:-)owoce daje ze sloiczkow sraszemu czasto normalne w reke i zajada:tak:Misiokopty sa pysznee:tak:i te misiowe jogurciki, co do sliczkow tez sie wypowiem myslcie ze one nie zawieraja chemi wrecz przeciwnie:wściekła/y:teraz wszystko jest z chemia zrobcie sobie w domu np taki sloiczek polezy z dzien i bedzie nie dobry a w sklepie po kilka miesiecy lezza:angry: tak samo jest z mlekiem modyfik:angry: co do chlebusia tez daje maly uwielbia ser zólty:tak:Pozdrawiam dziewczyny
 
jeśli chodzi o szpinak do zupy to kupuję mrożony w krykiecie z biedronki. jest bardzo poręczny bo wyciągam tyle ile potrzebuję - to są takie mrożone kostki. u nas mała bardzo lubi zwłaszcza jak do zupki dodam troszkę masełka i lane kluseczki :tak:
ostatnio zrobiłam jej kakao na mleku modyfikowanym i płatki kukurydziane bezsmakowe (rozmiękczone). wypiła i zjadła :-p
aaa no i kupiłam żelki dżdżownice (takie długie w biedronce żeby się nie zachłysnęła i żeby zobaczyć jak jej posmakuje), dałam jej jedną ale tylko ciućkała i wypluwała :-) ale smakowało ;-)
 
reklama
Do góry