reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowości w brzuszkach naszych maluszków

reklama
A u nas na odwrót jak u Weroniczki..

Dzis małą zjadła dosłownie 80ml kaszki z butli po czym z łyżeczki wsówała równo, a jak tylko butle jej przystawiałam to ryk:crazy:

Pozatym zupka marchewkowa z ryżem jej tak smakuje ze masakra!!!
I polecane przez was jagłko, babnan i brzoskwinia z Hippa też mniam

Dziewczyny polecam wam do zupek tą butelke silikonową z łyżeczką z Canpola :tak:
REWELACJA!!!!! Tak świetnie sie tym zupke podaje że wam mówie
Polecam z czystym sercem:tak:
 
ja też mam tą butelkę ale jeszcze nie jedliśmy zupki z niej bo w słoiczkach troche za gęsta ta zupka na butelkę muszę sama ugotować jakąś :-):-)

ale jemy kaszkę z tej butelki i dobrze mu idzie może nawet zjeść dosyć gęstyą kaszę bo wystarczy nacisnąć żeby lepiej leciało

ja tez polecam ta butelkę

a i jeszcze jedno wyczytała wczoraj że od 5 miesiąca (u dzieci karmionych mlekiem modyfikowanym ) i po 4 (u dzieci karmionych piersią) należy wprowadzać do diety gluten 2-3 g na 100 ml dania 1 dziennie do zupki albo kaszki czy obiadku ma to zapobiec celakii taka ekspozycja na gluten w takich ilościach ma trwać pełne 2 miesiące bo dopiero po 7 miesiącu można podać gluten w większych milościach i wprowadza się kaszki przenne i manne


a mój gwiazdor miał dzis pure ryzowe marchewka z groszkim misiowy ogródek na mleczku zrobione
tak sie darł jak to jadł ze musiałam mleko zrobic chyba paskudne było nie s,makowało mu

sprobuje jeszcze raz za kilka dni ale zrobvie zupe z przepisu jaki podałam na watku jedzeniowym

no mówie wam jaki wrzask
 
dzisiaj wypróbowaliśmy nowe danie kaszka bardzo gęsta bananowa przekładana owocami banan z morelami hippa powiem wam że wcinal ąz mu się uszy trzęsły taaakie dobre było polecam warto stróbować:-D:-D:-D
 
a u nas dzis po raz pierwszy dodalam do jedzonka parmiggiano, ale moje dziecko od kilku dni nie chce lyzeczka jesc wiec dzis dalam mu do butli z duza dziurka i zjadl ze smakiem, to poprawil polowa sloiczka z deserkiem i na koniec wypil herbatke z owocow lesnych ZARLOK Z NIEGO:rofl2::rofl2::rofl2:
 
U nas wczoraj przed snem zamiast kaszki jablkowej byla malinowa i nie wiem czy maly byl taki glodny czy mu smakowala bo zjadl 170 :szok::szok:. Jablkowa byla dobra ale ta jest jeszcze lepsza.
A dzis na deserek byl Gerber jablko z jagodami i malinami ale tylko pol sloiczka bo nie wiem jak zareaguje maly brzuchalek.

Grzechotka a ta kaszka to w sloiczku czy taka w proszku???. Bo nie wiedzialam takiej w sklepie.

A mam pytanie, pisalam juz wczesniej ze kupilam Kaszke manna Hippa z owocami i kaszke ryzowa z biszkoptami taka w sloiczku na dobranoc i ona jest po 4 m-cu z tym ze wyczytalam na etykiecie ze one zawieraja GLUTEN i to mnie zastanowilo czy juz teraz mozna podawac gluten??. Mam mieszane uczucia czy ja podac ale skoro ja robia po 4 m-cu to moze nie powinnam miec obaw. Prosze Was o opinie??, Czy moze ktos juz je podawal??
 
A u nas chyba wystąpiło uczulenie i wydaje mi się że to od mleka które ostatnio mu wprowadziłam. Kupiłam więc mleko sojowe tym razem ale Marcel za nic w świecie nie chce go pic:wściekła/y::no: Próbowałam już trzy razy i za każdym razem był wielki płacz i musiałam i tak dac mu cyca:crazy::crazy:
Za to baardzo smakują mu flipsy. Narazie daję mu tylko troszeczke, dwa flipsiki dziennie ale On drze się po więcej. Czy któraś z Was też już dawała?
 
reklama
Jutrzenka nie mam pojęcia o tym glutenie... Ale skoro jest o 4 miesiąca to może mozna ją dac...:sorry2: A tą malinową to w ciąży szamałam... hihihi... :-D No a na noc dziś wracam do BoboVity Smaczny Sen bananowej bo całą noc po niej spała.

Sylwia ;-) my jeszcze Flipsów nie jadłyśmy...;-) Mówisz że tak marcel pałaszuje te chrupki??? A co do mlesia to może daj mu cyca i szybka podmiana na butlę... sama nie wiem...

My na Nanie od tygodnia i jest ok...
Wczoraj i dziś jabłuszko z brzoskwinią. Na początki Julką zatrzęsło bo kwaśne ale potem opędzlowała.
Dziś na obiadek była próba misiowego ogródka no i powiem tak- ona nie chce mi kaszek z łyżeczki jeśc. Trochę dziś pojadła ale za gęste dla niej i jutro dam jej z butli, bo jakoś bez oporu zjadła. Nic specjalnego ten Misiowy ogródek ale próba w miarę udana.
 
Do góry