reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

sms od bara82 z 14:41 'nasza corcia punktualnie postanowila sie zjawic na tym swiecie. od 5 nieregularne skurcze, potem odszedl czop, jestem na porodowce, 4cm rozwarcia, dzidzia wg usg 4400g plus/minus 600g. zobaczymy jak to bedzie, trzymajcie kciuki.'
 
reklama
sms od anusiak bialystok

Aleksander urodzony 6 maja, 3850 i 58 cm,mimo pelnego rozwarcia dla maluszka zanikalo tetno i mialam cc,wiecej napisze jak bede w domku,
 
sms od Flintolinka z 18.31
od 4 do 14 męczyłam się na porodówce. niestety na 9 cm przestał poród iść i stał w miejscu. o 14.05 szybka decyzja lekarza i poszłam na cesarkę.
w bólach mnie znieczulali. cholera 5 razy wbijał się.
w końcu syn Filip o 14.22 był na świecie :-)
całe 58 cm i 3850 wagi ciemna karnacja i włoski :-)"
 
sms od Malina, godz. 20:10:
"Dopiero 6 godz. temu wstałam z łóżka. Wreszcie zobaczyłam Tosię. Na razie problem z karmieniem, bo dostawała butlę. Jest chuda i długa :) nie wiem po kim :) no i jest moim cudem świata."
 
sms od bara82 z 20:39 'urodzilam gabrysie o godz 20:15 silami natury, bez naciecia. 4050g, 58cm.'
 
sms od justme5 z 21:20 'bogu dzieki dotarlam z patologii na porodowke ale rozwarcie nadal na 1palec!!!'.
 
sms od chrupcia z 10:38 'jestem na porodowej na wywolaniu. nie wiadomo ile to potrwa ale najpozniej do jutra. bede informowac.'
 
reklama
sms od afiliacja z 11:33 'jagoda jest juz z nami :)54cm i 3300g. przyszla na swiat silami natury dzis o 9:38. ma sie dobrze, jest mala beksa i pieknie ssie cyca :)'
 
Do góry