reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

Dziewczyny jak Wasze Dzieci stoją to na całych stópkach?? :tak:
Bo jak ja stawiam Adrianka ( oczywiście tylko jak Go trzymam ), to On staje tylko tak jakby na palcach :baffled:
Czy tak może być czy później stanie na całych stopach??
 
reklama
Moj Gabrys czasami podwija paluszki. Wiem, ze nie wskazane jest takie "chodzenie na palcach" w chodziku, ale Ja narazie nie mam zamiaru go kupowac.
 
Dziewczyny jak Wasze Dzieci stoją to na całych stópkach?? :tak:
Bo jak ja stawiam Adrianka ( oczywiście tylko jak Go trzymam ), to On staje tylko tak jakby na palcach :baffled:
Czy tak może być czy później stanie na całych stopach??

Moja Martyna przy meblach do stania podciąga się sama. Jednak staje właśnie na palcach. Jest to zupełnie normalne :tak:
 
Moja Madzia staje na calych stopkach , ale niestety nalezy do leniwych dzieci i nie siedzi jeszcze sama nawet temu leniuchowi nie chce sie obracac z plecow na brzuch kladzie sie tylko tak na bok o odpycha noga i dociera do celu.
Ale za to od wczoraj pieknie wykrzykuje baba i mama a czasami ciagiema mamababa i tak przez pol godziny az jest cala zapluta od tego gadnia

Mitemil nie moge sie nadziwic twoja Martyna , super z niej dziewczyna
Powiedz ile ona wazy i jaka jest duza bo wyglada na duza panne
Moja Madzia to przy twojej corci mala gapa
 
Ostatnia edycja:
A my mamy kolejny mały sukcesik na kocie. Dzisiaj Martyna zrobiła kupkę do nocnika!! Na niej nie zrobiło to większego wrażenia, ale na mamie i owszem :-)

Paula Martyna waży 7780g, a ciuszki ubieram jej na 68 czasem na 74 :-)
 
mitemil ta twoja corcia niedlugo bedzie chodzic i czytac , madra dziewczynka
Myslalm ze jest duzo wieksza tak powaznie wyglada jak taka roczna dziewczynka , u nas waga 7300 i ubranka tez raczej na 74
Buziczki dla twojej super coreczki
 
moj baczek jak staje to na zewnetrznych stronach sopek...kula sie zywo po calym lozku... ze swojego lezaczka tez umie schodzic:dry:
siedzi juz fajnie ale sama jeszcze nie usiadzie trzeba ja posadzic:-D
jedno umie super zamiast zapalic swiatlo rozbiera mi kontakty... wyciaga mi taklapke:-D:-D:-D:-D
uwielbia wszelakie firanki:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
od wczoraj moj synek potrafi sie podciagnac za mamusine paluszki do stania z pozycji siedzacej :) postoi tak pare sekund i potem siada sobie na tyleczke i za chwilke znowu sie podciaga do stania :) A najsmieszniejsze jest to, ze pieknie sobie sam siedzi bez zadnych podparc a wciaz nie moze sam podniesc sie do siadu - tylko za pomoca mamusi! :)
 
Do góry