reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

Stoi bo ma na czym, nogi jak dwa deby ;) faldka na faldce...8200 zywej wagi:) A przekrecac sie to mu za ciezko. Ja chodzilam jak mialam 8 miesiecy skonczone, siostry 9 a moj tato 1.5 roku
 
reklama
Wiecie że ja też cały czas spoglądam na zdjęcia moniki z Synka :tak:
Jestem naprawdę w takim szoku że ... :szok:
Ja nawet nie wiedziałam że takie malutkie Dzieci w ogóle mogą stać i to same :szok::shocked2:
Fakt że ma te nóżki postawne ale i tak szok :-p:tak:
 
Monika, moja Kalina też staje ale starałam sie ją powstrzymywać-bo nie wolno- tak babcie mówiły,teraz widze że to głupota,przemyślałam to i doszłam do wniosku że masz racje, skoro staje samo to jest na to gotowe:)
nóżki Bastiana pierwsza klasa!!!!
 
Podzielam wszystkich szok:-D:szok: Patrze na zdjecia ktorys raz i sie dziwie:tak: U nas Nelunia jest coraz lepsza w raczkowaniu i robi smieszna poze tzn z pozy raczkujacej prostuje kolana i staje na palcach czyli wyglada jak maly trojkacik z pupa na szczycie:-D jak ktos cwiczy joge to jest to pozycja "pies z glowa w dol" hehehe sikam ze smiechu jak to widze:-D powiedzcie mi czy to normalne u dzieci? bo ja nie wiem:confused: nigdy nie widzialam zeby jakies dziecko tak robilo:confused: co do siedzenia to kruszynka nadal nie umie sama, jak ja puszcze to spada od razu do przodu.
 
Podzielam wszystkich szok:-D:szok: Patrze na zdjecia ktorys raz i sie dziwie:tak: U nas Nelunia jest coraz lepsza w raczkowaniu i robi smieszna poze tzn z pozy raczkujacej prostuje kolana i staje na palcach czyli wyglada jak maly trojkacik z pupa na szczycie:-D jak ktos cwiczy joge to jest to pozycja "pies z glowa w dol" hehehe sikam ze smiechu jak to widze:-D powiedzcie mi czy to normalne u dzieci? bo ja nie wiem:confused: nigdy nie widzialam zeby jakies dziecko tak robilo:confused: co do siedzenia to kruszynka nadal nie umie sama, jak ja puszcze to spada od razu do przodu.
A może Ona po prostu ćwiczy tą jogę?? :-D:-D:-D
Mój Adrianek tez leci jak Go puszczę albo do przodu albo na boki :-p
 
A mnie naszedł sentyment jak patrzę na nasze pociechy. Jeszcze niedawno takie były kruszynki malusie, a teraz siedzą, stoją, wcinają słoiczki :rolleyes: Nim się obejrzymy a będą śmigały nam po domach i badały teren na wysokości zasięgu ich rączek. :-D
 
z tą kolejnościa to jest bardzo róznie, mój starszy tez najpierw podciągał się do stania a potem dopiero sam siadał, Bartek podobnie...
mnie Moniki zdjęcia nie zszokowały, bo jak niektóre z was juz widziały Bartek tez uwielbia stać a ponieważ ważymy sobie już ponad 9,5 kg to tez i ma na czym stać :) dokładnie tak jak jest napisane w "pierwszym..." jakby nie miał siły stac to by nie stał - nie zmuszam ani nawet nei zachęcam go do tego - zaczęło się od stawania na kolanach (tak jak pierwsze zdjęcie Moniki) i tego że zauwazyliśmy że on jest bardzo sztywny przy tym i trzyma równowagę...
dzieci są różne a ten typ poptrostu tak ma:)
(pierwsze zdjecie - 3 miesiące, drugie - niecałe pięć)
 

Załączniki

  • stanie.jpg
    stanie.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 27
  • stanie2.jpg
    stanie2.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
mamy na forum małych siłaczy :-)
gratulacje dla mamus tych dzieciaczków :tak:

na reszte dzieci też przjdzie kiedyś pora :-), podobno to jest nieuniknione :-D
 
mamy na forum małych siłaczy :-)
gratulacje dla mamus tych dzieciaczków :tak:

na reszte dzieci też przjdzie kiedyś pora :-), podobno to jest nieuniknione :-D

pewnie:) przecież to nie wyścig :) no i też nie jakaś nasza zzasługa- no chyba że taka że takie geny :)
poza tym jedna rzecz szybciej a druga wolniej...nie wiem jak bedzie u Bartka ale np Karol też mi sie super szybko rozwijał ruchowo a mówił zdaniami i wołał siku późno - pomimo naszych starań i stymulacji tak po prostu miał...
 
reklama
Baska, twoj syneczke tez pieknie stoi!!!
Dziewczyny, a jak z chodzikami? uzywacie? ostatnio pisza, ze nie powinno sie wsadzac dziecka do chodzika...jak to jest u was?
 
Do góry