reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

1 zdjecie 16.11.2009 3 miesiace i tydzien
2. zdjecie 3 dni temu
3. zdjecie 5 miesiecy i 3 dni 12.01.10
 

Załączniki

  • DSC04143-1.jpg
    DSC04143-1.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC05257.jpg
    DSC05257.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Wow :szok::szok::szok:
Dzięki Dziewczyny :-D:-D
Super już stoją Wasze Maluchy, nie wiedziałam że tak się już da że tak powiem :-p
Synuś moniki z to już całkiem sam stoi :szok::szok::szok::szok:
 
no, ja tez jestem pelna podziwu. Mojemu synkowi jeszcze daleko do samodzielnego stania...
 
Ja jak mojego trzymałam na rękach to zbliżyłam Go do podłogi to nawet nie było mowy o staniu, od razu nóżki zginał :-p
 
no, ja tez jestem pelna podziwu. Mojemu synkowi jeszcze daleko do samodzielnego stania...
No ja tez jestem pod wrazeniem synka Moniki.....:szok:
Mojej Karoli.....tez jeszcze daleko do takiego etapu stania....
Czasem jak ja trzymam to sie oprze na nogach na chwile,ale nie czajkowska o co biega i siada...he,he.....
 
Oj sprawne te Wasze dzieciaczki sprawne:tak: Mojemu leniuszkowi to baaardzo dużo brakuje do takich akrobacji;-) Ale mi to jest akurat na rękę - mogę go jeszcze spokojnie zostawić na macie (chociaż już się kręci w kółko i próbuje pełzać do tyłu ale to jeszcze takie nieporadne jest:sorry2:).
 
Ja jak mojego trzymałam na rękach to zbliżyłam Go do podłogi to nawet nie było mowy o staniu, od razu nóżki zginał :-p
Maja też na początku od razu zginała nóżki w kolanach, a później zaczęła je "blokować " w kolanach, czyli stać sztywno, tylko zazwyczaj kuperek wypina do tyłu, nie stoi całkiem prosto :-) co do tego stawania to ja też nie przesadzam, chciałam zobaczyć czy się uda i się udało :tak::-)
 
o kurcze - synek moniki z po prostu sam stoi??? wow...
moja jeszcze nie kuma o co chodzi, ale nawet jej nie daję okazji do ćwiczeń, bo jej tak nie stawiam; aż tak mi się nie spieszy;
 
reklama
o wow!
pare razy aż oglądałam zdjecia synka Moniki bo nie dowierzałam własnym oczom!nie wiedziałam że takie maluchy mogą juz stac. My nie stawiamy i Zosia też o tym nie myśli. Moja mama czasem bierze Zosie pod rączki i udają że chodzą :) -tzn. stopy Zosi delikatnie muskają podłoge:) i wszyscy mają radoche:)
My jesteśmy na etapie siadania- Zosia siedzi w miare sztywno. Jeszcze czasem się przewróci np. jak za bardzo chce sięgnać po zabawkę, ale ogólnie z każdym dniem coraz to lepiej:) No a przekręca sie już perfekcyjne :) nawet misiek pod udkiem jej nie przeszkadza
 
Do góry