reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Niskie beta hcg

Nic nie boli ani nic. Ale tak wszędzie pisze zw musi być 66procent. A ja ostatnimi dniami mały przyrost. Od tamtego tygodnia pod koniec lekarz przepisał od razu Duphaston że względu na poprzednie poronienie. Ale czy naprawdę taka mało rosnąca beta nie przekreśla nic ? :( Z objawów co tylko mam to ból piersi (wieczorami i w nocy najbardziej) oraz nudności Ale nie wymioty.
Jasne ze nie
 
reklama
A Ty miałaś jakoś podobnie z tymi betami? Już nigdy więcej nie będę robić tego badania.. tylko gorszy stres
Ja miałam zatrzymanie bety między 7 a 8 tyg i w tedy ciąża się nie rozwinęłaa rosła na początku super także nie ma reguły.... teraz jestem w 36 tc i zrobiłam bete na początku raz i po 48h drugi nie powtarzałam więcej. Myślę, ze nie potrzebnie robiłaś tyle razy . Pierwszy przyrost byl ok więc przez to robienie jeszcze 2 tylko się denerwujesz. Jestem na tym forum 2lata i na prawdę różne tu cuda dochodziły. Dziewczyną bety nie rosły albo byly niskie a na usg śliczne serduszka i zdrowe dzieci. Nie czytaj info w Internecie tylko poczekaj do wtorku. Czekam na dobre wieści
 
A czy później jeszcze była badana beta ? I lekarz coś mówił o takim przyroscie? Na każdym forum jak czytam jak są niskie to źle się kończy...:(
Lekarz kazał na to nie patrzeć, zbadalam jeszcze raz koło 7 tc, przy okazji innych zleconych badań i miałam koło 20 tysięcy
 
Ja miałam zatrzymanie bety między 7 a 8 tyg i w tedy ciąża się nie rozwinęłaa rosła na początku super także nie ma reguły.... teraz jestem w 36 tc i zrobiłam bete na początku raz i po 48h drugi nie powtarzałam więcej. Myślę, ze nie potrzebnie robiłaś tyle razy . Pierwszy przyrost byl ok więc przez to robienie jeszcze 2 tylko się denerwujesz. Jestem na tym forum 2lata i na prawdę różne tu cuda dochodziły. Dziewczyną bety nie rosły albo byly niskie a na usg śliczne serduszka i zdrowe dzieci. Nie czytaj info w Internecie tylko poczekaj do wtorku. Czekam na dobre wieści
Ja początkowo wcześniej jeden dzień przed 101 ta beta zrobiłam po południu i był 43.4, później właśnie piątek 101, pon itp.. I te 3 pierwsze były ok. Ale później już sama widzisz.. A byłam po prostu wcześniej u ginekologa bo myślałam że cykl mi znowu coś nie tak.i on wtedy mówił że narazie nic nie widać może wczesna ciąża i trzeba poczekać przy moich dłuższych cyklach nieregularnych albo że pozamaciczna.na pierwszej wizycie już i dlatego robiłam jak szalona to bo się strasznie przestraszyłam że coś nie tak . Te kolejne bety w środę i z dziś przyrost mały ... I się boję:( we wt napewno napisze co i jak . Trzymaj kciuki. Już tyle czasu staran :(
 
Lekarz kazał na to nie patrzeć, zbadalam jeszcze raz koło 7 tc, przy okazji innych zleconych badań i miałam koło 20 tysięcy
Czyli może faktycznie z tą beta może być różnie.. oj...mam taką nadzieję. Rok temu niestety skończyło się zabiegiem i mam na serio traumę po tym. Teraz po tych wynikach już uważam, że pewnie to samo mnie spotka..eh
 
Czyli może faktycznie z tą beta może być różnie.. oj...mam taką nadzieję. Rok temu niestety skończyło się zabiegiem i mam na serio traumę po tym. Teraz po tych wynikach już uważam, że pewnie to samo mnie spotka..eh
Ja 2 razy poronilam ,zanim się udało, pierwszy raz wartości mega niskie ,20 po 48h 50 ,puste jajo ,drugi raz beta kosmiczna 4tc 9 tyś po 48h 20 tyś,serduszko przestało bić w 9 tc,więc jak zobaczyłam ten mały przyrost myślałam że będzie tak samo ,a było inaczej
 
Ja 2 razy poronilam ,zanim się udało, pierwszy raz wartości mega niskie ,20 po 48h 50 ,puste jajo ,drugi raz beta kosmiczna 4tc 9 tyś po 48h 20 tyś,serduszko przestało bić w 9 tc,więc jak zobaczyłam ten mały przyrost myślałam że będzie tak samo ,a było inaczej
Muszę jakoś do wtorku o tym nie myśleć, bo stres też działa swoje. Ale szczerze od środy ciężko ...
 
Muszę jakoś do wtorku o tym nie myśleć, bo stres też działa swoje. Ale szczerze od środy ciężko ...
Wiem co czujesz , masz rację stres nie pomoże, ale wiem że nie da się nie stresować, ja w 3 ciąży co wizyta do 12 tc, to się cała trzaslam, czy znowu nie usłyszę, serduszko nie bije ,potem prenatalne czy dziecko zdrowe ,i tak do końca ciąży 😉 ale trzeba być dobrej myśli
 
reklama
Wiem co czujesz , masz rację stres nie pomoże, ale wiem że nie da się nie stresować, ja w 3 ciąży co wizyta do 12 tc, to się cała trzaslam, czy znowu nie usłyszę, serduszko nie bije ,potem prenatalne czy dziecko zdrowe ,i tak do końca ciąży 😉 ale trzeba być dobrej myśli
Mnie to ginekolog przestraszył.. Bo poszłam w tamtym tyg bo myślałam, że znowu cykl coś nie tak. I wtedy nawet przecież bety nie miałam zrobionej.bo on kazał po wizycie. A ja mam cykle 30-40kilka dni nawet. A on żeby beta i nic nie widzi i może pozamaciczna A byłam wtedy 2 dni jakoś po terminie miesiączki licząc średnie cykle 34 dni ..
 
Do góry