reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg

Nic nie boli ani nic. Ale tak wszędzie pisze zw musi być 66procent. A ja ostatnimi dniami mały przyrost. Od tamtego tygodnia pod koniec lekarz przepisał od razu Duphaston że względu na poprzednie poronienie. Ale czy naprawdę taka mało rosnąca beta nie przekreśla nic ? :( Z objawów co tylko mam to ból piersi (wieczorami i w nocy najbardziej) oraz nudności Ale nie wymioty.
Jasne ze nie
 
reklama
A Ty miałaś jakoś podobnie z tymi betami? Już nigdy więcej nie będę robić tego badania.. tylko gorszy stres
Ja miałam zatrzymanie bety między 7 a 8 tyg i w tedy ciąża się nie rozwinęłaa rosła na początku super także nie ma reguły.... teraz jestem w 36 tc i zrobiłam bete na początku raz i po 48h drugi nie powtarzałam więcej. Myślę, ze nie potrzebnie robiłaś tyle razy . Pierwszy przyrost byl ok więc przez to robienie jeszcze 2 tylko się denerwujesz. Jestem na tym forum 2lata i na prawdę różne tu cuda dochodziły. Dziewczyną bety nie rosły albo byly niskie a na usg śliczne serduszka i zdrowe dzieci. Nie czytaj info w Internecie tylko poczekaj do wtorku. Czekam na dobre wieści
 
A czy później jeszcze była badana beta ? I lekarz coś mówił o takim przyroscie? Na każdym forum jak czytam jak są niskie to źle się kończy...:(
Lekarz kazał na to nie patrzeć, zbadalam jeszcze raz koło 7 tc, przy okazji innych zleconych badań i miałam koło 20 tysięcy
 
Ja miałam zatrzymanie bety między 7 a 8 tyg i w tedy ciąża się nie rozwinęłaa rosła na początku super także nie ma reguły.... teraz jestem w 36 tc i zrobiłam bete na początku raz i po 48h drugi nie powtarzałam więcej. Myślę, ze nie potrzebnie robiłaś tyle razy . Pierwszy przyrost byl ok więc przez to robienie jeszcze 2 tylko się denerwujesz. Jestem na tym forum 2lata i na prawdę różne tu cuda dochodziły. Dziewczyną bety nie rosły albo byly niskie a na usg śliczne serduszka i zdrowe dzieci. Nie czytaj info w Internecie tylko poczekaj do wtorku. Czekam na dobre wieści
Ja początkowo wcześniej jeden dzień przed 101 ta beta zrobiłam po południu i był 43.4, później właśnie piątek 101, pon itp.. I te 3 pierwsze były ok. Ale później już sama widzisz.. A byłam po prostu wcześniej u ginekologa bo myślałam że cykl mi znowu coś nie tak.i on wtedy mówił że narazie nic nie widać może wczesna ciąża i trzeba poczekać przy moich dłuższych cyklach nieregularnych albo że pozamaciczna.na pierwszej wizycie już i dlatego robiłam jak szalona to bo się strasznie przestraszyłam że coś nie tak . Te kolejne bety w środę i z dziś przyrost mały ... I się boję:( we wt napewno napisze co i jak . Trzymaj kciuki. Już tyle czasu staran :(
 
Lekarz kazał na to nie patrzeć, zbadalam jeszcze raz koło 7 tc, przy okazji innych zleconych badań i miałam koło 20 tysięcy
Czyli może faktycznie z tą beta może być różnie.. oj...mam taką nadzieję. Rok temu niestety skończyło się zabiegiem i mam na serio traumę po tym. Teraz po tych wynikach już uważam, że pewnie to samo mnie spotka..eh
 
Czyli może faktycznie z tą beta może być różnie.. oj...mam taką nadzieję. Rok temu niestety skończyło się zabiegiem i mam na serio traumę po tym. Teraz po tych wynikach już uważam, że pewnie to samo mnie spotka..eh
Ja 2 razy poronilam ,zanim się udało, pierwszy raz wartości mega niskie ,20 po 48h 50 ,puste jajo ,drugi raz beta kosmiczna 4tc 9 tyś po 48h 20 tyś,serduszko przestało bić w 9 tc,więc jak zobaczyłam ten mały przyrost myślałam że będzie tak samo ,a było inaczej
 
Ja 2 razy poronilam ,zanim się udało, pierwszy raz wartości mega niskie ,20 po 48h 50 ,puste jajo ,drugi raz beta kosmiczna 4tc 9 tyś po 48h 20 tyś,serduszko przestało bić w 9 tc,więc jak zobaczyłam ten mały przyrost myślałam że będzie tak samo ,a było inaczej
Muszę jakoś do wtorku o tym nie myśleć, bo stres też działa swoje. Ale szczerze od środy ciężko ...
 
Muszę jakoś do wtorku o tym nie myśleć, bo stres też działa swoje. Ale szczerze od środy ciężko ...
Wiem co czujesz , masz rację stres nie pomoże, ale wiem że nie da się nie stresować, ja w 3 ciąży co wizyta do 12 tc, to się cała trzaslam, czy znowu nie usłyszę, serduszko nie bije ,potem prenatalne czy dziecko zdrowe ,i tak do końca ciąży 😉 ale trzeba być dobrej myśli
 
reklama
Wiem co czujesz , masz rację stres nie pomoże, ale wiem że nie da się nie stresować, ja w 3 ciąży co wizyta do 12 tc, to się cała trzaslam, czy znowu nie usłyszę, serduszko nie bije ,potem prenatalne czy dziecko zdrowe ,i tak do końca ciąży 😉 ale trzeba być dobrej myśli
Mnie to ginekolog przestraszył.. Bo poszłam w tamtym tyg bo myślałam, że znowu cykl coś nie tak. I wtedy nawet przecież bety nie miałam zrobionej.bo on kazał po wizycie. A ja mam cykle 30-40kilka dni nawet. A on żeby beta i nic nie widzi i może pozamaciczna A byłam wtedy 2 dni jakoś po terminie miesiączki licząc średnie cykle 34 dni ..
 
Do góry