reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

anna93

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2022
Postów
108
Dziewczyny bardzo proszę o radę. Jakiś tydzień temu dowiedziałam że o ciąży wykonując test ciążowy. W sobotę zrobiłam betę która wynosiła 62,7. Dziś powtórzyłam i beta wynosi 86,5 :( przyrost zaledwie 41%. Jestem załamana ;( 2 lata temu przytrafiła się ciąża biochemiczna. Czy któraś z was miała podobne doświadczenie ? Jak to się skończyło ? Proszę o rady. Postaram się podejść jutro do lekarza.
 
reklama
Czy w tym samym labolatorium ?

Nieprawidłowy przyrost oznacza, ze ciąża się źle rozwija, ciąża pozamaciczna, 2gi wynik już jest po spadku bety ALBO masz sytuację jak jakaś dziewczyna tutaj, zę pierwszy wynik był właśnie poniżej normy, a potem już ok i z ciążą było ok.

Sprawdź za 2 dni.
Do lekarza nawet nei warto iść, bo i tak i tak nic nie zobaczy. Dopiero od bety > 1000.
 
Czy w tym samym labolatorium ?

Nieprawidłowy przyrost oznacza, ze ciąża się źle rozwija, ciąża pozamaciczna, 2gi wynik już jest po spadku bety ALBO masz sytuację jak jakaś dziewczyna tutaj, zę pierwszy wynik był właśnie poniżej normy, a potem już ok i z ciążą było ok.

Sprawdź za 2 dni.
Do lekarza nawet nei warto iść, bo i tak i tak nic nie zobaczy. Dopiero od bety > 1000.
W tym samym laboratorium
 
Lekarz w tej sytuacji nic nie pomoże niestety, sprawdź pojutrze bete czy spada i jak, aż dojdzie do krwawienia. Zaliczyłaś niestety biochem, przykro mi.
 
3 godziny za dużo nie zmienią, ale 12 już tak - stąd pytanie.

Teraz to najpierw zostało Ci kontrolowanie bety by wykluczyć cp. Pozostałymi badaniami zajmiesz się później.
 
reklama
Do góry