reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

reklama
Mam pytanie. Może któraś z Was bedzie mogła mi pomóc. 2.12 "przytulałam się" z narzeczonym. 12.12 zrobiłam betaHCG i nic nie wyszło :/. Mozliwe jest, że pośpieszyłam się z tym badaniem??
 
Czytałam że podobno beta wychodzi od 7-10 dni od zapłodnienia!! Więc jeśli u Ciebie do zapłodnienia doszło 2 dni po stosunku (to możliwe) to jest jeszcze za wcześnie:p Wiem że cięzko ale poczekaj jeszcze troche
 
mam pytanie moze tu znajde odpwiedz na nurtujace mnie pytanie kochałam sie z mezem kilka dni przed planowaną data okresu 26 powinnam dostac i nic do tego mam podwyzszona temp i od 26 do 28 tez kochalismy sie a nie miałam zadnego stresu co moze byc przyczyną pozdrawiam zyczac miłej niedzieli
 
mambaa, po pierwsze obczaj sobie kalendarz ciąży, po drugie witaminki w warzywach i owocach, w aptece możesz dodatkowo kupić specjalne suplementy dla kobiet starających się o dziecko, ewentualnie testy do określenia płodności. No i najważniejsze… próbować, próbować i jeszcze raz próbować ;)
 
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa, nie wiem od czego zacząć, może od tego że tracę czasami nadzieje ze uda mi się zostać mama :( staramy sie z mężem od 2 lat ale dopiero od niedawna zaczelismy chodzić do dr Woźniaka, który wiem ze jest świetnym specjalista ale jak na razie nic nie przyniosło tego o czym marzymy, brałam dwa razy peregryl na pekniecie pecherzyka kochaliśmy sie w wyznaczonych godz i niestety dwie proby nie udane:( i chyba zdecydujemy sie na inseminacje, czy któreś z Was udało sie może zajśc po pierszej inseminacji??
 
A ja polecam bardzo fajny, nowy portal dla starających się o dziecko OvuFriend.pl

Można tam śledzić swoje cykle i zapisywać objawy, leki / suplementy które się bierze itp.
Jeśli się mierzy temperaturę, sprawdza śluz lub robi testy owulacyjne system analizuje wprowadzane dane i wyznacza dni płodne i najbardziej prawdopodobny termin owulacji.

Bardzo ładnie zrobiony, przejrzysty portal.
System interpretuje również czy cykle wyglądają prawidłowo. Dużo dobrego info o staraniu się o dziecko.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki!
 
Cześć dziewczyny:) Ja również jestem tu nowa, ale mam nadzieję że zaaklimatyzuję się:) Mam już jedno dziecko. Śliczną córeczkę 9 miesięcy skończyła:) Razem z mężem chcemy jednak mieć drugie i staramy sie już od 2 miesięcy - jesteśmy dobrej myśli.

-----------
Wszystko o ciąży i macierzyństwie
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie Panie
smile.png
Postanowiłam w końcu się zarejestrować, aby móc lepiej przygotować się do macierzyństwa, a nie tylko biernie uczestniczyć w Waszych radościach
wink.png
Od prawie trzech miesięcy staramy się z mężem o dzieciątko i chyba naczytałam się już aż nadto wiele artykułów. Wszystko przez to, że nie mogę doczekać się upragnionych dwóch kresek. Haha subiektywne objawy jak w http://www.doz.pl/czytelnia/a2600-Cz...ierwsze_objawy to ja co miesiąc mam
biggrin.png
Życzę Wam powodzenia i gratuluję wszystkim obecnym i przyszłym mamom!

A co do kwasu foliowego to suplement, który warto zażywać jeszcze przed zajściem w ciążę i koniecznie w pierwszym trymestrze - zapobiega on między innymi rozszczepom kręgosłupa u płodu. To jeden z nielicznych mikroelementów, który lepiej się wchłania z tabletek niż z pożywienia.
 
Do góry