reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

no ja nie wiem, może to i dobre takie mikroskopy

ja póki co jestem na etapie regulowania hormonów, przez co będę mogła sobie łatwiej wyznaczyć owulację, więc mnie można pytać jak coś to o ziółka Regularne Cykle, z testami owulacyjnymi mam słabe doświadczenie, robiłam kilka i to tyle
 
reklama
no ja wlasnie pijąc te Regularne Cykle zauważyłam już róznićę, bo mogę wreszcie obserwować śluz i teraz kupienie testu owulacyjnego ma sens, także krysiulek skoro pijesz to pewnie test Ci sie przyda :)
 
no już w weekend zamówiłam na allegro tone testów :D ale faktycznie jak pije teraz te zioła z baby and mama med i jak czytam jak powinien wyglądać cykl , śluz itp to się zgadza i pasuje do opisu poszczególnych dni, także jestem zadowolona , że działa :)
 
dziewczyny to moja koleżanka chyba też to pije. Pozazdrościła mi ciąży i postanowiła też się starać z mężem o dziecko i też zaczęła pić te Regularne Cykle :) pomagają wam ?
 
nowaewa - tak jak powyżej, ja dopiero zaczęłam drugą puszkę ale drobne zmiany widzę, więc chyba działa :) a Twoja koleżanka zamówiła Regularne Cykle czy Płodność czy jedno i drugie ?
 
Ja pije oba na owulacje i na płodność - zauważam poprawę po Regularnych Cyklach chyba, bo je zaczęłam trochę wcześniej - myślę, ze coś się ruszyło więc licze na sukces :)
 
Witajcie, jestem tu nowa:)
Kochałam sie z chłopakiem w dni płodne, jednak nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie pęka jajeczko, czy prawdopodobieństwo jest duże ze bede w ciąży? To juz trzeci miesiąc w którym sie staramy, tak wiem trzy miesiące to nic w porównaniu z innymi latanie które po pare lat sie starają.
Dodam, ze cykle mam 30dniowe, ostatni okres miałam 24pazdziernika. Dni płodne zaczynaja sie 14dni po okresie dokładnie? I ile trwają? Z góry dziękuje za odpowiedz :) chłopak za każdym razem kończył, kochamy sie bardzo często nawet dwa razy dziennie sie zdarzy.
Nie wiem od kiedy zacząć mierzyć temperaturę, dzisiaj pierwszy raz zmierzylam i wynosi ona 37.2.
 
wejdź sobie na ovufriend - tam mają kalendarz i można wpisac rózne dane- dokładnie Ci policz,a le co do sprawdzenia owulacji to polecam testy owulacyjne - ja teraz po moich ziołach z baby mama med mogę sensownie uzywać tych testów bo łatwiej mi wyznaczyć owulację nie tylko klaendarzykiem ale i samobadaniem - więc skorzytaj tez z testu owulacyjnego
 
reklama
dni płodne powinny wypadać w 14 dc ale lepiej to zawsze potwierdzić obserwując śluz i robiąc testy owulacyjne

Dziewczyny mi dzisiaj się pojawiła owu z jedno dniowym opóźnieniem ale ważne , że jest :) więc się staramy. Dokupiłam jeszcze sobie Relaks i Przyjemność podobno są dobre na libido u kobiet :) także dzisiaj ostro działam, ważne , że się wszystko reguluje po ziółkach :)
 
Do góry