reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

Hej dziewczyny :):):) jestyem tu pierwszy raz... mam nadzieje ze ktos mi pomoze.

Jestem w ciazy po raz pierwszy... obecnie jestem w 34tc. Dzisiaj mialam dziwny skurcz w dole brzucha ale juz sie nie powturzyl, oprocz tego biegam do WC co 15 min... boli mnie spojenie lonowe.... czy to oznacze ze porod tuz tuz????

dodam jeszcze ze w 29 tc. bylam w szpitalu gdyz mialam podejrzenia saczenia sie wod plodowych...ale naszczescie tak nie bylo i bylo wszystko ok... Licze na szybkie odpowiedzi bo strasznie sie denerwuje....z gory dziekuje
 
reklama
VeronicaMelania jak już wcześniej koleżanka pisała ruszaj sie kochana bo to najlepsze co możesz teraz zrobić:-)I trzymam kciuki za was:-)
martabdg no wiesz to może oznaczać że twój organizm się już przygotowuje do porodu ale za ile on sie zacznie to trudno stwierdzić.najlepiej jakbyś mogła porozmawiać o tym ze swoim gin czy nie skraca ci się już szyjka.na kiedy masz wizyte?
 
martabdg no wiesz to może oznaczać że twój organizm się już przygotowuje do porodu ale za ile on sie zacznie to trudno stwierdzić.najlepiej jakbyś mogła porozmawiać o tym ze swoim gin czy nie skraca ci się już szyjka.na kiedy masz wizyte?[/QUOTE]


wizyte mam dopiero 23 lutego :(;(
 
to trochę późno a nie da rady jakoś wcześniej albo przynajmniej zadzwonić do lekarza i się zapytac?
Jak cię będzie tak bolało to może idź poprostu na izbę przyjęć tak jakiś lekarz cię napewno zbada.
 
VERONICA a ja myślałam ze już urodzilas, tak się tu rozgladam i jakoś nie mogłam się na ciebie natknąć.
Kochana nie możesz teraz leżeć, musisz chodzić, bo kości miednicy musza się trochę rozejsc a po co cierpieć na leżąco. Ruszaj się jak najwiecej. Trzymam za ciebie kciuki.;-)

tyle ze jak chodze to to tak boli ze ledwo stoje :((
 
VeronicaMelania ja jak dostałam skurczów to wstawałam kołysałam biodrami i prawie że tańczyłam bo to sprawiało mi ulge.a jak bylam już wszpitalu podłaczona pod ktg bez ruchu to przy skurczach myślałam że zwariuje.
Opadł ci brzuszek?
 
brzuch mi odpadl ok 2 tyg temu :))
ja jak mam amle skurcze to juz wariuje z bolu - przez to ze nie pamietam jakie bole mialam przy miesiaczce.
ostatnio z dnia na dzien coraz bardziej mnie wszystko boli :(( momentami nie wyrabiam.
no cos nikt za mnie nie urodzic. musze sama pocierpiec :)
 
brzuch mi odpadl ok 2 tyg temu :))
ja jak mam amle skurcze to juz wariuje z bolu - przez to ze nie pamietam jakie bole mialam przy miesiaczce.
ostatnio z dnia na dzien coraz bardziej mnie wszystko boli :(( momentami nie wyrabiam.
no cos nikt za mnie nie urodzic. musze sama pocierpiec :)
No organizm przygotowuję się na małą rewolucję dlatego boli ;-) ale dasz radę jak my wszystkie! :tak:
 
jestem wlasnie po wizycie u gin.
pani mowila ze to norma ze tak boli bo podobno wszystkie miesinie itd sie rozciagaja zeby potem przy porodzie nic nie peklo :))

a ogolnie wszystko jest ok. maly wazy 3.360 :)
 
reklama
Do góry