reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

Motylku:
Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości :tak::tak:



Ja moge rodzic za kilka dni, tylko musze do konca wszystko przygotowac :-D
 
reklama
Motylku - gratulacje dla Ciebie, taty i przede wszystkim Amelki !!

Czekamy na Was !!

No i nie możemy się zdjęć małej Amelki doczekać !!!!!!:-):-):-)
 
SMS OD MOTYLKA:



"Amelka jest taka malutka, że szok :D Ja jeszcze nie spałam, znieczulenie powoli puszcza. Nie moge sie napatrzeć na nią :) Najprawdopodobniej jutro do obiadu wyjdziemy.Dziewczyny, teraz wasza kolej :-) Jeszcze raz dzięki za smsy i pamięć. Myślami jestem z wami! Mój M wytrwał do końca porodu. Pozdrawiam!"

Karolinko dzielna jestes mamusia. I cieszymy sie razem z wami z waszego szczęścia. Malutka szybko dobije wagą wiec spokojnie. Czekamy na was i fotki waszej królewny.


Dzis dostałam sms-a od AGA1480
Maja sie super, jeszcze leza w szpitalu. Maluchy sa karmione piersia:))) Wszystkie was pozdrawia.
Dla Motylka WIELKIE GRATULACJE
 
reklama
Do góry