reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

napiszę tu bo w ogolnym to nie najlepszy był pomysl. od jakiegos czasu pojawia mi się taki sluz i biały plyn jak po okresie. a teraz pojawia sie w moczu białt śluz. Czy to może byc czop??
p.s cisnienie nie jest najlepsze...
 
reklama
Zuzkon to może być czop, ale pod koniec ciąży też pojawia się więcej wydzieliny, upławów.
Idziesz dziś do dr z tym ciśnieniem?
 
Dziewczyny pomóżcie!! Od niedawna pojawiły mi się nad pępkiem nowe rozstępy. Smarowałam cały czas oliwką, ale nie pomogło. Ale to jeszcze nic. Zaczęły okropnie swędzieć i pojawiła się na nich wysypka, ale tylko tam. Oliwka, ani żadne kremy nie pomagają. Zadrapie się na śmierć chyba :-( miałyście coś takiego??
 
Asinka85 spróbuj przez kilka dni myć się normalnym szarym mydłem, może coś Cię uczuliło, tylko dziwne że w tym jednym miejscu ale zdarza się. Z Oliwią dostałam uczulenia właśnie tylko na brzuchu, też swędziało i miałam dziwne plamki, byłam z tym u dermatologa, Dał mi jakieś smarowidło i pomogło, a podejrzewałam koszulkę, którą sobie kupiłam w ciucholandzie, którą ubrałam bezpośrednio w domu na ciało żeby ją spróbować.
 
mnie też czasami mocno swędzą (ale staram się nie drapać, bo to podrażnia jeszcze bardziej), podejrzewam, że się rozrastają w tempie błyskawicznym. acz wysypki nie mam, więc nie pomogę.
 
Asinka ta wysypka mogła powstać bo pory poblokowałaś oliwką.. a swędzenie niestety naturalne, mnie też swędzi tak (w okolicach pępka tylko), że bym dziurę wydrapała jak bym mogła a wysypki nie mam bo smaruję kremem na rozstępy (skóra lepiej oddycha), pokazywałam to gin ostatnio na wizycie nawet bo mi się w tym miejscu "brzydko" powłoki rozchodzą i pewnie dlatego swędzie nieziemsko... ja staram się ubierać jakieś luźne bluzki (tylko szkoda że przy 110 w brzuchu to ciężko znaleźć coś luźnego) i getry zostawiam pod brzuchem, nie naciągam to dodatkowo nie podrażniam i jest trochę lepiej...
 
Tez mnie masakryczne swedzi! Ciagle jadę z oliwka lub po prostu zwykłym kremem nivea (i jestem mega zadowolona).
a dzisiaj za mną kolejna koszmarna noc. Obudzilam sie bo mały strasznie sie wiercil, myślałam, ze zaraz brzuch mi rezerwie...raz wali w pecherz, potem w żebra...fikolki. No sieka. Nie wiedziałam, ze jeszcze tak możne. Na dodatek skurcze. Trwały godzinę. I tak na przemian: skurczyk, kopanie, skurczyk, kopanie.
myslicie, ze wiercace sie dziecko może powodować skurcze? Czy to raczej na odwrót? Skurcze powodują, ze dziecko sie bardziej rusza (ustawia do wyjścia)?
Bo obudzilam sie nie przez skurcze, ale przez malucha. Chociaż mogły mnie skurcze nie obudzić, jakieś silne to one nie były.
 
reklama
U mnie do ogólnych 'dolegliwości' doszły hemoroidy (może któraś zna sprawdzoną maść?). Wczoraj pół wieczoru ryczałam, chcę już marzec, niech ten mały wyjdzie... zacznę walkę z rozstępami, brzuch przestanie swędzieć.
W dodatku pod prawą piersią mam 'nieczułą' skórę... Młody mi to miejsce masakruje, czuję jakby oderwało mi kawałek mięsa, boli, szczypie, swędzi, piecze :sad:
 
Do góry