reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

NomiMalone z tego co wiem to leki nie są wskazane w ciąży, tylko maści, które niewiele pomagają.

Cyklo 3 Forte kazała mi brać moja doktorowa , jak jej powiedziałam o żylakach , na ulotce tego leku jest także napisane , że nie ma żadnych przeciwwskazań do ich stosowania w czasie ciąży i karmienia.

EDIT: jestem po spotkaniu z położna , pytałam się o kłucia , powiedziała , że to ucisk od macicy i jakichś ściegien i czegos tam jeszcze , to normalne i może sie nasilać , ale nie sa to bóle skurczowe.
Co do żylaków jakichkolwiek - powiedziała , że w ciązy niewiele można zrobić. Wspomniany przeze mnie cyklo 3 forte łagodzi i spowalnia rozwój choroby, natomiast po urodzeniu a najlepiej tak po 6 miesiącach udac sie do lekarza , który skieruje na badania szczegółowe i wtedy zastosuje sie leczenie farmakologiczne lub operacyjne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny swędzenie na brzuchu to niestety normalne- bo skóra się rozciąga mi np. pomaga krem bambino dla niemowląt. Ale ostatnio czytałam, ze olejek arganowy też super się sprawdza. U mnie 36 tydzień i też czuje się coraz w gorszej formie. W tamtym tygodniu trzy dni pobolewała mnie kość łonowa i pachwiny. W nocy jak się budzę brzuch strasznie obrzmiały i straszny ból z lewej i prawe strony w dole. I coraz częściej mam takie jakby stawianie się macicy- co prawda bezbolesne ale dziwne uczucia a do tego takie uderzenia gorąca- czego nigdy wcześniej nie miałam:( i jakby kołatanie serca :(
 
a tak dla uspokojenia to mój gin mówi że ciągnięcia w pachwinach jest całkiem normalne i naturalne bo wszystko rośnie i się rozciąga
 
Abc24 ja wiem, że to normalne, ale chyba wysypka już nie jest normalna... Muszę co chwila to smarować, bo bym nie wytrzymała. A co do spojenia łonowego mnie już tak od miesiąca, jak nie lepiej boli i się rozciąga. Mówiłam gince o tym, powiedziała, że mogę jedynie udać się z tym do ortopedy (??). Ale wzięłam to za dolegliwość ciążową i sobie darowałam. Ale boli cały czas :-(
 
no ta wysypka to raczej niee :no: może zapytaj gin na wizycie. A co do tego krocza to ja po tym jak mnie 2 dzień bolało zadzwoniłam do swojego gin, a on mówi, że to niestety typowa przypadłość ciążowa. A już całkowicie się uspokoiłam jak zapytał: "ale chodzić Pani może?" to doceniłam że w sumie to tak niezniesienia mnie nie boli :-)
 
Dziewczyny swędzenie na brzuchu to niestety normalne- bo skóra się rozciąga mi np. pomaga krem bambino dla niemowląt. Ale ostatnio czytałam, ze olejek arganowy też super się sprawdza. U mnie 36 tydzień i też czuje się coraz w gorszej formie. W tamtym tygodniu trzy dni pobolewała mnie kość łonowa i pachwiny. W nocy jak się budzę brzuch strasznie obrzmiały i straszny ból z lewej i prawe strony w dole. I coraz częściej mam takie jakby stawianie się macicy- co prawda bezbolesne ale dziwne uczucia a do tego takie uderzenia gorąca- czego nigdy wcześniej nie miałam:( i jakby kołatanie serca :(

Abc czytając opis tego jak się czujesz, choćbym czytała o sobie, to samo- pachwiny, kośc, stawianie brzucha, uczucie gorąca i kołatanie, więc pozdrawiam.;-)
 
No niestety końcówka, to lepiej nie będzie. W pierwszej ciąży tak nie miałam. W ogóle mi to nie dolegało. Teraz cały czas. Czuję się jakby mi rozciągali tą kość... Na szczęście brzuch się nie stawia, ale gorąco mi strasznie i śpię od wczoraj w innym pokoju przy otwartym oknie...
 
dziewczyny lacze sie z wami w bolach... identycznie mam... bol i klucie w brzuchu, uczucie goraca, wieczne poty jak przy menopauzie... masakra doslownie. asinka85 Hydrocortison mi pomogl na wysypke w tamtej ciazy, ale ja mialam na cycach :tak:
 
reklama
Do góry