reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

reklama
monaliza, może waga trefna?

A ja pomimo braku efektów się nie poddaję. Zakupiłam płytkę Ewki i ćwiczę skalpel II. Pot się leje...
 
Dziewczyny ja mam to samo....nic nie pomaga, nie ważne co jem, czy ćwiczę czy nie...waga stoi!!!! Może to przez brak okresu? Ja cały czas się czuję jak przed okresem, mam apetyt na słodycze...Ja też KP...Pamiętam, że po pierwszej ciąży tez długo waga stała w miejscu, a potem po ok 6 mies jak zaczęła spadać to się zatrzymała na 50 :tak: a przed ciążą było 58... Boziu żeby i teraz tak było :-( Ja nie wiem co mam robić bo ciuchy sprzed ciąży za ciasne, teraz mało gdziekolwiek wychodzę, ale wiosna idzie a ja w dresie...albo spodniach ciążowych.
 
Dziewczyny ja mam to samo....nic nie pomaga, nie ważne co jem, czy ćwiczę czy nie...waga stoi!!!! Może to przez brak okresu? Ja cały czas się czuję jak przed okresem, mam apetyt na słodycze...Ja też KP...Pamiętam, że po pierwszej ciąży tez długo waga stała w miejscu, a potem po ok 6 mies jak zaczęła spadać to się zatrzymała na 50 :tak: a przed ciążą było 58... Boziu żeby i teraz tak było :-( Ja nie wiem co mam robić bo ciuchy sprzed ciąży za ciasne, teraz mało gdziekolwiek wychodzę, ale wiosna idzie a ja w dresie...albo spodniach ciążowych.

ja sobie daje czas do maja jak nic się nie zmieni to wymiana garderoby ;-):-D
 
musze sie pochwalic ze dieta MZ dziala :-D, bez zadnych cwiczen juz spadlam do 66 z kawalkiem powoli ale idzie :-):tak:jeszcze tylko z jakies 9-11 kilo:szok:
 
verita a co hih najsmieszniej bylo w Swieta jak ja jednego dnia ubralam moje magiczne gacie a drugiego nie heh i wszyscy do mnie gadali ze cos wczoraj szczuplej wygladalam hiihih
 
reklama
verita a no to tez poszlam w tyc hgaciach do lekarza faceta i o nmnie sie pyta czyja w ciazy jestem hih ale ja bez nich poza podworko sie nie ruszam hih
 
Do góry