reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

reklama
Oj Kochana Stokrotko :)
Ja również wiele bym dała, żeby ważyć 58 kg i mam nadzieję, że kiedyś mi się uda. Na razie trenuje tylko leżing przed laptopem... Ale na horyzoncie widzę już karnet na fitness, więc och och och - już nie mogę się doczekać. Będzie trudno wybyć z domu, ale te dwie godzinki w tygodniu chyba dam radę <3
I rozumiem też te "8kg nadwagi". Wszyscy naokoło mogą mówić, że wyglądasz super i że waga idealna - Ty jednak wiesz swoje, nie czujesz się dobrze z tymi kilogramami i ot. Jestem z Tobą :)

PS. no i mam nadzieję, że niedługo też będę mogła się pochwalić jakimiś "ujemnymi" kg :D
 
Stokrotka po dupie dostaniesz za te narzekanie na wage... ja bym miliony dala za te 58kg...

Ale jak wcześniej ważyła 50 kg? Ona chce wrócić do wagi sprzed ciąży. Jak każda z nas. Może Stokrotka to drobna i filigranowa kobietka i te 8 kg na plusie po prostu 'nie wyglądają dobrze' :) Ja mimo, że zazdroszczę nawet tych 58kg, trzymam za nią kciuki :tak:
 
reklama
u mnie 7 kg na minusie :-) no i rozstepy sie wybielaja, czegoz chciec wiecej :) wracam do przedciazowych spodni :tak: co prawda jeszcze troche mam do zrzutu i wiem, ze to potrwa, ale nawet jakbym miala rok czekac to poczekam.

nooo i zapuszczam wlosy do pasa. juz mam do polowy plecow. zamierzam nie scinac i nie farbowac.

ale bede laska :-D
 
Do góry