reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

Witam wszystkie mamy.
Jak sobie radzicie z rozstępami na brzuchu? O ile z rozmiarem nie mam tak problemu bo mam 34 ale ten brzuch.. nie wygląda on dobrze. Pomocy !
 
reklama
Ja też nie posiadam. Smarowałam brzuch w ciąży Olejkiem migdałowym i pomogło, ale dzisiaj Rysia pisała na FB że Olejek arganowy jest super i wygładza rąstępy:p Może warto spróbować:confused::tak:;-)
 
tak po prawdzie to rozstępy nie znikną, ja mam od liceum na wewnętrznej stronie ud (w 2 klasie dużo przytyłam nagle i ciało nie wytrzymało :-( ) i jedyna pociech,że teraz są bardzo blade ale są :-:)tak:
 
Ja też nie posiadam. Smarowałam brzuch w ciąży Olejkiem migdałowym i pomogło, ale dzisiaj Rysia pisała na FB że Olejek arganowy jest super i wygładza rąstępy:p Może warto spróbować:confused::tak:;-)

Bede musiala sprobowac. Ja w ciazy smarowalam oliwka ale to na nic. Teraz dalej walcze z nimi..
 
Właśnie też mi się wydaje, że w sklepach montują lustra wyszczuplające, żeby się kobity cieszyły, że są takie szprychy :p
 
reklama
czy jest tu ktos po cc kto cwiczy regularnie z Chodakowaska bo ja dzis dostalam takich bolow brzucha ze chcialam pogotowie wzywac!

Ja ćwiczę intensywnie już miesiąc i nic mi nie dolega.

Ja też po cc i nic mnie nie boli,nie czuje żadnego dyskomfortu ,jedyne co mi dolega po cwiczeniach to brak efektów:crazy:

U mnie to samo:wściekła/y:

Witam wszystkie mamy.
Jak sobie radzicie z rozstępami na brzuchu? O ile z rozmiarem nie mam tak problemu bo mam 34 ale ten brzuch.. nie wygląda on dobrze. Pomocy !

Ja rozmiar 40, rozstępów brak. Moja siostra z nimi walczy, ale z marnym skutkiem.

Ja mam odwrotnie... w przymierzalni jest ok a w domu już nie :-(

U mnie podobnie, wszystkie sklepy wa galeriach prawie mają takie lustra:wściekła/y:
 
Do góry