reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

reklama
@Ozdoba26 czemu beznadziejna? Na pewno pięknie wyglądałaś:)

Moja malutka już śpi teraz czekam aż starsza pójdzie spać bo padam dzisiaj na twarz:( przez tą pogodę głowa mi pęka jeszcze zaczęło strasznie wiać. oby jutro był odrobinę lepszy dzień tym bardziej że mam tuje do posadzenia wzdłuż granicy na szczęście 13 sztuk ale trzeba to zrobić bo zaraz będzie po nicb
 
Aaa jakoś nie podobałam się sobie wogole:p..i ja mam nadzieję że jutro bedzie ładnie,a w zasadzie dziś bo już 3,o rany=-O...moja mała ma kstar więc trochę ograniczam spacery w taka pogode...ale weekend ma być znow ciepły,więc tego się trzymajmy:-)
 
Dzień dobry ;) u mnie pada i wieje koszmarnie , wróciłam z odprowadzenia młodych na autobus. Szkolny mamy o 7, a ogólnie to budzę się o 4.30 bo mój ogarnia się do pracy i zawsze się budzę. Jeździ w jedną stronę codziennie rowerem 5 kilometrów w taka pogodę to się martwię.
Dziś w ogóle nerwowy poranek , dzieci protest robiły co się nie dziwię ..ciemno ,a oni do szkoły wstawać ;) . Budzę ich po 6 chwilę.
@K8y Ty sadzisz ,a ja ścinałam ogólnie mi wyszło z 12 drzew ,świerki większość ogromne.. Las na podwórku był. Za dużo..zostawiłam tylko trochę. Na szczęście Mój to złota rączka i pilarza ma to sobie poradził,a ja z każdym drzewem tylko Boże żeby nie spadło na płot ,dach i mi narzeczonego nie ukatrupiło :p

Aaa jakoś nie podobałam się sobie wogole:p..i ja mam nadzieję że jutro bedzie ładnie,a w zasadzie dziś bo już 3,o rany=-O...moja mała ma kstar więc trochę ograniczam spacery w taka pogode...ale weekend ma być znow ciepły,więc tego się trzymajmy:-)

No to u mnie będzie tak samo :D ja to uważam ,że we wszystkim mi źle.. a zdjęć nie cierpię ,jestem koszmarnie niefotogeniczna. :p
Oby w weekend było lepiej , my jeszcze drzewo na podwórku ..już się nie mieści ,a trzeba ogarnąć, pociąć ..poukładać ,a jedyny czas wolny.
 
Witajcie:-)u mnie też szaro i ponuro,i tez syn protest zrobił stwierdził że nie idzie do szkoły,a potem że śniadania nie zje ech...
Za to mąż mnie miło pożegnał wychodząc do pracy
 
Witajcie dziewczyny:)
Ja wyprawiłam moich do przedszkola i pracy a z maluszkiem zostałyśmy w domu bo noc miałam straszna co rusz karmilysmy się do tego ten wiatr:/ zawsze ja ich odwożę żeby mieć samochod ale dzis sobie odpuściłam. Mam tyle sprzątania że masakra i jeszcze chce przemalować łóżko starszej do nowego pokoju. Przyszedł wczoraj materac który wylicytowałam za parę złotych także trzeba się zająć rama od łóżka:)
@Ozdoba26 to super że miło:) oby same mile pożegnania były u Was:)

@Ewa87 zazdroszczę Ci drzew wokół domu u mnie są tylko chwasty także tego:p
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny [emoji3] ja wlasnie kończę moja bardzo słaba kawke i zaraz zaczynamy zabawy z mlodym [emoji6]
Dzis musze umowic sie do mojej gin, a jakos stresuje sie czy wszystko bedzie dobrze [emoji849] nie mam zadnych objawow ciazy i swiruje [emoji849]

Jak bylo u was w ciazy ? Kiedy mialyscie pierwsze objawy ?
 
@Ozdoba26 moja też dzisiaj szalała. Spała całe 20min z czego 10min na rękach:/ teraz pobawiła się samodzielnie na macie to posprzątałam salon z grubsza.

@Kaamilaaa będzie dobrze zobaczysz:) ja to obie ciaze wymiotowałam całe miałam ślinotok taki że dopiero mi przebarwienia wokół ust zeszły (4 miesiące po porodzie) i generalnie nie byłam w stanie funkcjonować normalnie. Nie wazne co i jak i ile zjadłam lądowało w toalecie. Masakra. Wazne że mam to już za sobą.
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji3] ja wlasnie kończę moja bardzo słaba kawke i zaraz zaczynamy zabawy z mlodym [emoji6]
Dzis musze umowic sie do mojej gin, a jakos stresuje sie czy wszystko bedzie dobrze [emoji849] nie mam zadnych objawow ciazy i swiruje [emoji849]

Jak bylo u was w ciazy ? Kiedy mialyscie pierwsze objawy ?
Ja przy pierwszym synu nic nie miałam,tylko palić mi się odechcialo i po tym poznałam że coś jest na rzeczy,a tak to żadnych mdlosci,nic
A przy corze teraz to skomlikowane bo od samego początku była zagrożona,i caaaala ciążę przeleżałam,zygalam też ale raczej od lekow, mega bole..okropnie się czulam
 
Do góry