reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

@Ozdoba26 moja też dzisiaj szalała. Spała całe 20min z czego 10min na rękach:/ teraz pobawiła się samodzielnie na macie to posprzątałam salon z grubsza.

@Kaamilaaa będzie dobrze zobaczysz:) ja to obie ciaze wymiotowałam całe miałam ślinotok taki że dopiero mi przebarwienia wokół ust zeszły (4 miesiące po porodzie) i generalnie nie byłam w stanie funkcjonować normalnie. Nie wazne co i jak i ile zjadłam lądowało w toalecie. Masakra. Wazne że mam to już za sobą.
Moja to się dziś wsciekla,już mnie do szału doprowadza...a najgorsze że pada i nie moge iść na spacer
 
reklama
I mi pęka,chyba przez pogodę . Ja wkoncu wyszlam na ten spacer bo moja w domu to w życiu nie zaśnie, dobrze że narazie nie pada, najgorsze że robota w domu cxeka,za godzinę syn ze szkoły wraca a ja obiadu nie mam:-\
 
@Ozdoba26 zawsze można jakieś pierogi albo pyzy kupić mrożone... Czasem trzeba się posiłkowac gotowymi wyrobami. Ja dzisiaj robię spaghetti bo od tygodnia.dobrze je tylko pies:p mamy szczeniaka owczarka niemieckiego któremu gotuję codziennie mięso żeby się dobrze rozwijał a mała cholera nie chce jeść suchego
 
Nie ma za co:) na weekend coś muszę pomyśleć na obiad bo starsza to typowy niejadek i muszę się nagimnastykować żeby coś zjadła:/ najlepiej na dwa dni żeby nie stać przy garach.
Na razie obiad w lesie bo Kaja postanowiła że po niecałej godzinie spania teraz będzie spała na mnie i tak jestem uziemiona a moja gwiazda śpi przytulona do mamy:
15385648991191877610525.jpg
 

Załączniki

  • 15385648991191877610525.jpg
    15385648991191877610525.jpg
    428,8 KB · Wyświetleń: 213
Ooooo jak slodko :-):-):-):-)a moja oczywiście też już dawno wstala więc teraz gotujemy razem spaghetti :-):-):-)
U mnie też syn marudzi,że tego nie,tamtego nie..i też muszę wymyslac żeby zjadł bo to mały sportowiec:-):-)więc śmieciowe żarcie tylko czasem haha
 
Cześć dziewczyny [emoji3] ja wlasnie kończę moja bardzo słaba kawke i zaraz zaczynamy zabawy z mlodym [emoji6]
Dzis musze umowic sie do mojej gin, a jakos stresuje sie czy wszystko bedzie dobrze [emoji849] nie mam zadnych objawow ciazy i swiruje [emoji849]

Jak bylo u was w ciazy ? Kiedy mialyscie pierwsze objawy ?

Będzie dobrze :) Ja to w obydwòch przypadkach od razu wiedziałam ,że jestem w ciąży z synem właśnie to palenie odrzucało mnie, chęć na słodycze. U mnie to nie spotykane ,teraz mam podobnie i dlatego stres ;) Przy còrce za to nie chęć do jedzenia ,na początku bardzo schudłam. Za to moja siostra na pocieszenie nie wiedziała dwa razy do 3 miesiąca, no praktycznie 3 bo jedna pozamaciczna skończyła sie nie ciekawie. Dziwiłam sie jakim cudem mogła ominąć ,ale nic poza lekkim zmeczeniem nie było oznaką. Miała krwawienia co pomyliła z miesiaczką. Każda z Nas ma inaczej i każda ciąża inna :D

@Ozdoba26 wspolczuje... Moja Kajka zasnęła w końcu od 9:10 niech śpi i 3h bo serio głowa mi pęka dzisiaj:(
Kaja :D takie imię jak będe mieć córeczkę chcemy z moim. Strasznie Nam się podoba <3
Ślicznie śpi ...słodziak

Ooooo jak slodko :-):-):-):-)a moja oczywiście też już dawno wstala więc teraz gotujemy razem spaghetti :-):-):-)
U mnie też syn marudzi,że tego nie,tamtego nie..i też muszę wymyslac żeby zjadł bo to mały sportowiec:-):-)więc śmieciowe żarcie tylko czasem haha

Ja mam sos od wczoraj ,mòj zrobił wieczorem ..dobrze gotuje i wykorzystuje nie raz hihi. Mògł sie nie zdradzać ze swoim talentem :D Moje to się śmieje kluskowe dzieci makarony ,pierogi, szagòwki mogli by codziennie.
 
reklama
Do góry