reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test 19dpo

Oczywiście, że gdzieś po cichu mam jakąś minimalną nadzieję....Bo która starająca się o dziecko by nie miała? :)
Ale rozsądek mi podpowiada, że to się nie kalkuluje.
Pewnie, że chciałabym i marzę o zdrowej ciąży, kolejnym dziecku w domu. Pragnę tego , ale też boję się dopuszczać do siebie myśl, że to może jednak ciaza, bo jak już się okaże, że jednak nie, to nie wiem jak się pozbieram po tym , kolejnego razu nie dam rady chyba.
Ale ja Ciebie naprawdę rozumiem i nie będę Cię namawiać, żebyś wyrzuciła czarne myśli z głowy bo wiem, że tak się nie da. 🤷
Nic innego nie pozostaje jak czekać. Przypomnij mi tylko czy jesteś zapisana do lekarza? I czy pojawiło się coś niepokojącego jak plamenia?
 
reklama
Serio mi się dziwisz?
Znasz kogoś z takimi przyrostami i zdrową ciążą? Serio znasz?
Bo ja nie, i jedynie tu na forum widzę, że ktoś może myśleć, że z tego jeszcze może coś być, bo z kimkolwiek rozmawiam, nie widzi szans.
Tak, Beta wzrasta, ale co innego prawidłowy procentowo wzrost z 300 na 600, a co innego z 120 na 200.
Ale to jest dobry przyrost 🙄
Z kim rozmawiałaś? Z lekarzem i piekęgniarką, którzy patrząc na wyniki powiedzieli, że za mało? I serio nastawianie się negatywnie cokolwiek Ci da?
W obecnych badaniach lekarze mówią, że beta powinna wzrosnąć o 66% w ciągu nawet 72h i to dalej jest zdrowy przyrost! Ty masz o wiele lepszy, bo prawie Ci się podwoiła w dobę.
Procentowy wzrost z 300 na 600 jest dokładnie taki sam jak ze 120 na 240, a Ty byś miała nawet wyższy jakbyś betę zrobiła dzisiaj, a nie wczoraj. Jakbyś zrobiła dzisiaj to miałabyś przyrost w 48h o ponad 100%... daj tej becie się po prostu rozpędzić.
 
Ja swoją ciąże rozpoczynałam od bety 18 i to po terminie miesiączki. Tez mi się wydawało ze za mało jest ale przyrost byl w normie i dzisiaj w domu mam rozbrykaną 3 latkę. Potem z bety znacznie wyższej poroniłam w 8 tygodniu więc wartość bety nie ma znaczenia. Najważniejsze są przyrosty i ich wartości. Autorko tematu na spokojnie czekaj do usg :) pozdrawiam
 
reklama
Za dwa tyg mam kolejna wizytę i liczę już na serduszko.
Lekarz pobrał wymaz na jakąś bakterie, która powoduje poronienia,pobrał krew, usg, usg piersi.
Ogółem muszę Wam tu przyznać, że jak głupia panikowałam i się tu wykłócałam, że coś jest nie tak, bo jak policzyć dokładnie betę, dodać te usg i w ogóle, to jednak miałyście rację 🤪
 
Do góry