reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test 19dpo

Przeczytałam setki wątków podobnych do moich, przejrzałam tyle samo tabel z normami hcg na dane tygodnie ciąży i nie mam złudzeń, z tej ciąży nic nie będzie.
Jedyna nadzieja, że ciąża byłaby młodsza też nie możliwa, bo przecież już w pt była beta, bo testy były pozytywne.
Jutro powtórka bety i zobaczę co lekarz powie mi dalej.
Czy bede musiala czekać az samo sie oczyści, czy bedzie zabieg, czy co...
jestem zdruzgotana, boli mnie żołądek z nerwów i wypłakałam już chyba wszystkie łzy.
 
reklama
Przeczytałam setki wątków podobnych do moich, przejrzałam tyle samo tabel z normami hcg na dane tygodnie ciąży i nie mam złudzeń, z tej ciąży nic nie będzie.
Jedyna nadzieja, że ciąża byłaby młodsza też nie możliwa, bo przecież już w pt była beta, bo testy były pozytywne.
Jutro powtórka bety i zobaczę co lekarz powie mi dalej.
Czy bede musiala czekać az samo sie oczyści, czy bedzie zabieg, czy co...
jestem zdruzgotana, boli mnie żołądek z nerwów i wypłakałam już chyba wszystkie łzy.
Ale po co sobie to robisz? możliwa jest wczesna ciaza, bo to że współżyłam 24.12. nie oznacza ze wtedy KONKRETNIE DOSZLO do zapłodnienia. Mogło dojść 3-4 dni później. Poczekaj jak to się rozwinie. Spokojnie. Jeśli jutrzejsza wzrosnie o 66% to jest duża szansa.
 
Przeczytałam setki wątków podobnych do moich, przejrzałam tyle samo tabel z normami hcg na dane tygodnie ciąży i nie mam złudzeń, z tej ciąży nic nie będzie.
Jedyna nadzieja, że ciąża byłaby młodsza też nie możliwa, bo przecież już w pt była beta, bo testy były pozytywne.
Jutro powtórka bety i zobaczę co lekarz powie mi dalej.
Czy bede musiala czekać az samo sie oczyści, czy bedzie zabieg, czy co...
jestem zdruzgotana, boli mnie żołądek z nerwów i wypłakałam już chyba wszystkie łzy.
Nie masz przyrostu jeszcze. Opanuj się, kobieto.
 
Przeczytałam setki wątków podobnych do moich, przejrzałam tyle samo tabel z normami hcg na dane tygodnie ciąży i nie mam złudzeń, z tej ciąży nic nie będzie.
Jedyna nadzieja, że ciąża byłaby młodsza też nie możliwa, bo przecież już w pt była beta, bo testy były pozytywne.
Jutro powtórka bety i zobaczę co lekarz powie mi dalej.
Czy bede musiala czekać az samo sie oczyści, czy bedzie zabieg, czy co...
jestem zdruzgotana, boli mnie żołądek z nerwów i wypłakałam już chyba wszystkie łzy.

Każda beta jest inna dla każdej z nas, na ten sam dzień, ten sam tydzień. Patrzysz na widełki a nie porównujesz z kimś betę. Jak ty na tym etapie będziesz tak wariować to jak ty do porodu dotrwasz
 
Ja bym nie sugerowala sie innymi watkami i czyjas beta . Ja w poprzednich ciazach mialam malutka bete . W pierwszej wyszla mi 56 pokazywalo 3-4 tydz w drugiej mialam 104 a w trzeciej 856 wiec kazda ciaza jest inna. Poprzednie ciaze dotrwaly do konca beta pozniej blyskawicznie sie podniosi mam 2 corki .Mysle ze za duzo ryjesz sobie do glowy
 
reklama
Beta to dopiero początek. Później to dopiero można się nakręcać, czy wyniki dobre, jak usg a czy to juz poród a po porodzie to prawdziwy rollercoaster.
Jestem po stracie. Ciąża to ciągły stres dla mnie 🙄🤷 pewnie jak dla wielu dziewczyn, jednak dokładać sobie samej stresu bo jest niższa beta niż u jakiekolwiek innej kobiety to błędne koło
 
Do góry