reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatyw czy błedny test?

reklama
Tak dlatego uważam że nie ma możliwości by test sikany o czułości 10 wykrył stężenie poniżej 10. To określa przecież że od tej wartości dopiero wykrywa ciąże.
Ale tu chodzi o odwrotność właśnie.
Ze beta mniejsza niż czułość testu a ty betke miałaś ciut większą niż test.
Mój sikaniec za to mógłby nie wyczuć tylko 7 a jednak się udalo
 
Oczywiście, rozumiem.
Dla kogoś może być niemożliwe a ktoś inny tego doświadcza [emoji16][emoji846]
Dla mnie to są 2 wyjścia albo pomyłka w labo co tu dziewczyny już przychodziły że beta 2.8 w krwi a test z moczu pozytywny. Na 100% pomyłka w labo. Albo ewentualnie jak by się tak uorzec to może być jeszcze fałszywie dodatni test.
 
Tak wiem, zawsze we krwi stężenie jest wyższe niż w moczu.
Dla mnie też nie jest to możliwe by taki test z moczu pokazał niższe stężenie niż podają w teście. Tym bardziej przy tak niskiej becie [emoji2368]
Mało tego test sikaniec o czułości 10 to minimum 10 musi być w moczu a nie w krwi[emoji4]
 
reklama
Dla mnie to są 2 wyjścia albo pomyłka w labo co tu dziewczyny już przychodziły że beta 2.8 w krwi a test z moczu pozytywny. Na 100% pomyłka w labo. Albo ewentualnie jak by się tak uorzec to może być jeszcze fałszywie dodatni test.
Hmm nie wiem czy podczytywalas inny temat staraczkowy, ale skądś cie kojarzę..
U mnie rok temu kreska na teście widoczna ale blada. Tego samego dnia beta 7.
Drugi wynik to było chyba 25 i potem już rosła, jedyne co to się nie utrzymała ciąża bo w 7tc poroniłam.

Później tak samo bladzioch i beta 6. Przyrost też normalny w stosunku do pierwszego wyniku Więc coś jednak te testy potrafią wykryć
 
Do góry