reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatyw czy błedny test?

Hahahahha [emoji28]
Przyciemniłam może zobaczycie [emoji16]
Nie no naprawdę. Mam gorszy wzrok ale jak zwykle nie mam czasu się wybrać do okulisty bo mocniejsze szkła.

Niestety nic nie widzę ale też nie twierdzę że w zeszłym roku nie widziałam. Bo możliwe że widziałam po prostu nie pamiętam
 
reklama
Nie no naprawdę. Mam gorszy wzrok ale jak zwykle nie mam czasu się wybrać do okulisty bo mocniejsze szkła.

Niestety nic nie widzę ale też nie twierdzę że w zeszłym roku nie widziałam. Bo możliwe że widziałam po prostu nie pamiętam
Kurcze ja chyba tez mam słaby wzrok, bo kompletnie nic nie widzę 🤣
Może dlatego byłam zaskoczona że w ciąży jestem, bo jak robiłam test to też tak wyglądał i myślałam że negatywny 🤣
 
Kurcze ja chyba tez mam słaby wzrok, bo kompletnie nic nie widzę [emoji1787]
Może dlatego byłam zaskoczona że w ciąży jestem, bo jak robiłam test to też tak wyglądał i myślałam że negatywny [emoji1787]
[emoji1787][emoji1787][emoji1787] Musimy iść do okulisty. Ja jestem ślepa i jeszcze wadę wzroku mam.
 
Ja napisałam tylko swoją opinię co do testów o czułości np 10 a beta z krwi np 6 dla mnie jest to nie możliwe i tyle a każda niech myśli jak jej wygodnie.

Ja testowałam clearblue o czułości 25, przy becie 6,13ng jak najbardziej była już widoczna jasna kreseczka, przy becie 13 ng była widoczna nawet mocno ;)
Co więcej - kreska na lepszym jakościowo teście clearblue o czułości 25 była mocniejsza niż przy pinku o czułości 10. Przy becie w okolicach 30 kreski były już po prostu praktycznie tego samego koloru, co nie znaczy że przy dużo dużo niższej niż wychodziły.

Na zdjęciu porównanie testu o czułości 25 przy becie 13 oraz 27.
 

Załączniki

  • 85A890CE-5B78-4DBB-912E-E6963F17E275.jpeg
    85A890CE-5B78-4DBB-912E-E6963F17E275.jpeg
    620,6 KB · Wyświetleń: 256
Jeśli chodzi o to, że w moczu stężenie jest niższe to prawda. Ale beta przyrasta skokowo. Nie ma czegoś takiego, że się mnoży razy 2 stężenie krew vel mocz. W moczu hormon jest po prostu obecny dwa dni później ☺️
Zresztą w medycynie nie ma nic czarnego ani białego ;) mnie tam już nic nie zdziwi 🙂

Wszystko co napisałaś jest prawdą poza tym stwierdzeniem - hormon w moczu pojawia się jako bezpośrednie następstwo filtracji nerkowej krwi - to nie trwa 2 doby w żadnym wypadku, gdyby nerki działały tak wolno już dawno byśmy nie żyli ;)
hormon w moczu pojawia się w praktyce od razu po obecności w krwi (oczywiście stężenie jest inne ale na to ma wpływ przede wszystkim ilość spożywanych płynów i zagęszczenie moczu).
 
Ja testowałam clearblue o czułości 25, przy becie 6,13ng jak najbardziej była już widoczna jasna kreseczka, przy becie 13 ng była widoczna nawet mocno ;)
Co więcej - kreska na lepszym jakościowo teście clearblue o czułości 25 była mocniejsza niż przy pinku o czułości 10. Przy becie w okolicach 30 kreski były już po prostu praktycznie tego samego koloru, co nie znaczy że przy dużo dużo niższej niż wychodziły.

Na zdjęciu porównanie testu o czułości 25 przy becie 13 oraz 27.
Ja tylko napisałam swoje zdanie i nawet twoje testy mnie nie przekonują.

Nie przekonuj mnie do swojej racji bo ci się nie uda.

Z resztą nie tylko ja tak myślę więc no...

Miłego dnia
 
Ja tylko napisałam swoje zdanie i nawet twoje testy mnie nie przekonują.
Nie przekonuj mnie do swojej racji bo ci się nie uda.
Z resztą nie tylko ja tak myślę więc no...

Miłego dnia

Forum jest dyskusyjne i jeśli mam laboratoryjne wyniki bety i kilka godzin wcześniej robione testy to jak najbardziej mogę się nimi podzielić, szczególnie że wg mnie wmawiasz innym użytkownikom bzdury - więc dla nich to co piszę może być przydatne :)

Twoje zdanie natomiast może być jakie tylko chcesz nawet jeśli jest wyssane z palca - bylebyś była z nim szczęśliwa, przekonywać Cię nie mam zamiaru ;) miłego dnia !
 
Forum jest dyskusyjne i jeśli mam laboratoryjne wyniki bety i kilka godzin wcześniej robione testy to jak najbardziej mogę się nimi podzielić, szczególnie że wg mnie wmawiasz innym użytkownikom bzdury - więc dla nich to co piszę może być przydatne :)

Twoje zdanie natomiast może być jakie tylko chcesz nawet jeśli jest wyssane z palca - bylebyś była z nim szczęśliwa, przekonywać Cię nie mam zamiaru ;) miłego dnia !

Nie ma co sie klocic, niektorzy nie uwierzą nawet jak maja dowod podany na dloni, ich prawo :D
 
reklama
Ja zrobiłam wczoraj ten digital test ale był napis „not pregnant” ale po otworzeniu go ciężko stwierdzić o co chodzi, dzis zrobię inny test bo to mnie miesza 🙄i zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki 17.01 dziś 18.01 (dalej nie mam ) dodam ze drugi pasek miał również linie w podobnym kolorze jasnym
C84BF45F-B22F-4775-B74C-BA932DEE8677.jpeg
 
Do góry