reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NDT-Bobath

reklama
chce się wam pochwalić że dziś Adaśko zrobił swój pierwszy kroczek :-) puki co na tym koniec bo po przewroceniu sie wystraszyl sie i "znudzilo" mu sie chodzenie. Ale to już cos :-) pozdrawiamy :)
 
No tak, myslałam Kari, że zapomniałaś o nas a tu takie informacje :szok: Dla mnie bomba i teraz już do przodu, jak Adaś poczuje się pewnie na nózkach to za nim nie nadążysz ;-) I tego Ci życzę po tych miesiącach trudnej rehabilitacji :tak:
 
Dziewczyny potrzebuję namiary na dobrego terapeutę Si z okolic Krakowa (który dobrze zdiagnozuje Łucję). Musimy być ostrożni bo ryzyko padaaczki przy heterotopii jest duże. I huśtanie w tej chwili odpada.
Ona panicznie reaguje na trawę i piasek. Jak zobaczy piaskownicę na placu zabaw to jest ryk. Trawa z odległości na rączkach jest ok, ale już bliżej ziemi ryk. dmuchawce panika...
 
A u nas za tydzien maluch konczy 18 mies i moge powiedziec ze chodzi. Puszcza sie mebli i robi kilka krokow bez wiekszego problemu, slicznie chodzi za raczke :) odnieslismy super sukces :D jestem prezeszczesliwa :) Dodatkowo zrobil sie taki kumaty ze az szok, wszystko praktycznie rozumie co do niego mowie, kiedy mowie ze idziemy sie pluskac to wraczkowuje do lazienki i czeka przy wannie, kiedy pytam gdzie jest mimi to przynosi swojego ukochanego misia, jak zapytam gdzie jest adas, zaslania twarz dlonmi i mowi "dzie" :)) Nadal niewiele mowi ale podejrzewam ze przyczyna moze byc wada jaka ma- wysunieta dolna szczeka tak ze zabki dolne nachodza na gorne... musimy sie tym zajac. Pozdrawiamy serdecznie!
 
Dzisiaj mój synuś siedząc w bujaku wsadził sobie lewą stópkę do buziaka!!! Powtórzył to jeszcze kilka razy. Wszyscy mówią, że to ważna umiejętność. Czy ktoś mi powie dlaczego? I czy martwić się, że tylko wkłada sobie jedną nózię, a drugą jeszcze nie.
 
Sylwia, rozpuszczę wici. Poza tym babeczka organizująca turnus jest terapeutką SI więc rozumiesz..

KAri, super!!! Gratulacje:)
Ajak u was? Poukładało sie trochę?

Madlein, wazne, bo praca antygrawitacyjna miednicy, jak dziecko wkłada nogi do buzi, to fakt ten oddala ryzyko mpd. Musi byc spełnonych jescze kilka warunków ofkors, ale to jest jeden z nich. Zawsze neurolodzy o to pytają
 
reklama
u nas roznie bywa, najwazniejsze ze lepiej z moja depresja, udalo mi sie troche przytyc... A z wkladaniem nog do buzi to jak Adam wczesniej mial w powazaniu swoje stopki tak teraz jest ich fascynatem.
 
Do góry