reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

sandra gdzieś ty taką siostrę znalazła:szok: BOSKA jest!!
Moim rodzicom udalo sie stworzyc taki okaz :-D;-):-D;-)

Ewus, mnie sie wydaje, ze u Julci to chwilowy kryzys z nocnikowaniem, wlasnie ze wzgledu na mlodsza siostrzyczke, na ktorej sie pewnie skupiacie odrobine bardziej niz na Julci :tak: wiec Julcia chce zwrocic na siebie Wasza uwage albo byc taka jak siostrzyczka (z tymi pampkami Oli). Na pewno za kilka tygodni wszystko sie unormuje :tak::-) Trzymam kciuki

Sara w domu robi kupe do nocnika i potem wypina sie dupka, zeby jej wytrzec :-D:-p
A na spacerach jak sie jej "zrobi" to ma pampka :tak::-)
 
reklama
ewa sandra ma rację, przy takiej małej różnicy wieku to raczej typowe zachowanie starszych dzieci, nic się nie przejmuj:tak:
a u mnie kupska od czerwca w pieluszce nie było:-) tylko nocnik i kibelek:tak:
 
No a u nas nastąpiło małe cofnięcie w rozwoju. Do tej pory noc przesypiała (budziła się z suchą pieluchą) i w ciągu dnia normalnie wołała. Na drzemkę wogóle jej pieluchy nie zakładałam (bo nie miała do tej pory "wypadku"). Aż tu jakieś 3 dni pod rząd zaczęła popuszczać w majtki. Wołała, że chcę siku jak już się troszkę zsikała, przebierałam ją wczoraj ze 4 razy, ale dzisiaj założyłam jej pieluchę (bo nie nadążam prać) a ta zrobiła w nią kupę:no: No mówię wam ręce mi opadają. Jak nie będzie poprawy do poniedziałku to chyba wybiorę się do lekarza, bo może pęcherz przeziębiła?:confused:
 
AgaMonika, u nas jak mala lekko sobie podziebila pecherz, to staralam sie zakladac pieluche - bo ona i tak ladnie wola jak ma pieluszke - wlasnie dlatego, ze ciagle podsikiwala - troszeczke, ale zawsze to ciuchy byly do wyprania. A z pieluszka w pupe cieplej, to i szybciaj zdrowiala. Do tego witaminki C po 15 kropli rano i wieczorem i szybko przechodzilo!!!
 
ale się pochwaliłam, Alka dzisiaj oglądała myszkę Miki i zlała się na fotel:tak: chyba te jej dupka zmarzła:tak: jutro na podwórko pielucha, jak ją sobie da złożyć;-)
 
odzywam sie przywolana do porzadku przez sandre

Ewus nie przejmoj sie jako matka maluchow z taka sama prawie roznica wieku mowie ci , ze to jak najbardziej normalne......Zuzu dlugo dlugo przynosila pieluchy dla stefka jak go przebieralam i obowiazkowo dla siebie bo ona chciala tak samo, taka sama sy-tuacja byla ze smoczkiem. Zuzu nigdy go nie miala, ale jak zobaczyla, ze Stef ma to ona tez koniecznie musiala miec i z jedzeniem zupek w sloiczkach tez , Stef zacza jesc sloikowe zarlo to i ona nic innego do ust nie chciala jak marchewke ze sloiczka.....troche cierpliwosci, samo jej minie
ps masz sliczne dziewczynki

Bedytko Zuzu jak sie czyms zajmie to zapomina o calym swiecie i tez od czasu do czasu zrobi sie jej nie do kibla.....my mamy problem z zalatwianiem sie na spacerach , za nic nie sciagnie majtek na dworze
 
Bedytko Zuzu jak sie czyms zajmie to zapomina o calym swiecie i tez od czasu do czasu zrobi sie jej nie do kibla.....my mamy problem z zalatwianiem sie na spacerach , za nic nie sciagnie majtek na dworze
dzisiaj też nie miała czasu, tzn. poszła na nocnik ale nie zdążyła ściągnąć majtek i woła: o mamo, Ali nie uda...:-p
na spacerze nie ma problemu, Alka sika wszędzie bez stresu, tylko teraz to już zimno, więc wraca na siku do domku:tak:
 
ale się pochwaliłam, Alka dzisiaj oglądała myszkę Miki i zlała się na fotel:tak:
Ja tez sie za szybko pochwalilam, bo Sara wczoraj az 2 razy zlala sie w majtki :-p Raz na kanape jak bajke ogladala, a drugi raz, jak chciala sama sobie w lazience nakladke na sedes nalozyc i nie zdazyla sie rozebrac :-p a nie zawolala nikogo do pomocy :blink:
Kupa na szczescie idzie juz tylko w nocnik :-p:-D Wczoraj przed spacerem mowie Sarze, zeby zrobila jeszcze kupke, bo na spacerze bedzie ciezko, a ta jak na zawolanie - siadla na nocnik i od razu sie wyproznila :-D
 
no i chyba muszę ją częściej pytać o siku, bo coś ostatnio w majtki popuszcza, nie ma czasu na sikanie taka zaaferowana zabawą:tak:
 
reklama
no i chyba muszę ją częściej pytać o siku, bo coś ostatnio w majtki popuszcza, nie ma czasu na sikanie taka zaaferowana zabawą:tak:
No wlasnie ja tez zaczelam czesciej pytac Sare czy nie chce siku, bo jak oglada bajke albo czyms sie skupiona bawi to zapomina i przypomina sie jej jak juz ma majty mokre :-p Chociaz wczoraj przez caly dzien bez wypadku sie obylo :tak::-)
 
Do góry