reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

reklama
U nas w dzien w dalszym ciagu lazenie bez pieluchy (na spacer ubieram, bo teraz zimno, wiec rajtki ma, wiec trudno ja porozbierac na siuski by bylo), ale w nocy to jeszcze pewnie bardzooooo dlugo bedziemy zakladac pampka :sorry2:
 
:baffled::baffled: Witajcie...Sandrunia przypomniałaś mi o BB! dziękuję.... moja Oliwka że tak powiem (nie chwaląc się)...od wakacji bez pieluchy....a od 3 tygodni śpi również bez.... z podkładami pod prześcieradłem...ale wpadki nie było.
;-);-);-) Pozdrawiam Sierpniówki 2006
 
Czesc Frutisku! :-):-):-) Kupe czasu Cie nie bylo! Co u Was?

Co do nocnika, to przerzucilismy sie na nakladke na sedes. W sumie Piotrus bardzo krotko korzystal z nocnika. W dzien nie nosi pieluchy (wytrzymuje na spacerze i w samochodzie), ale na noc jeszcze musi miec zalozona.
 
Ooo, czesc Frutisku!:-):tak::-) Witaj, witaj! Zajrzyj na inne watki! :tak: No i Oliwka sie pochwal innym dziewczynom - sliczna jest! PS. Zaprosilam Frutiska na n-k :-D

Ollesiu, Frutisku, gratulacje dla malych sikaczy :tak::-)

U nas w ciagu dnia juz bez wpadek ;-):-) Ale na noc jeszcze dlugo bedziemy zakladac, bo pampek mokry rano prawie na wylot :-p
 
a ja założyłam Alce majtki na noc i od razu się zlała:-D
chyba ta pielucha do ogrzewania dupki służy:-p
gratulacje dla wszystkich próbujących:tak:
 
U nas też na razie nie ma mowy o spaniu nocnym bez pieluchy. Co rano pieluszka mokra, a ja nie wyobrażam sobie wybudzania co chwilę dziecka i sadzania go na nocnik. Czekam, aż przestanie w nocy siusiać sam z siebie.

Natomiast w dzień (nawet w trakcie ewentualnej drzemki) już od wielu tygodni jesteśmy bezpieluchowi :tak:
 
chyba ta pielucha do ogrzewania dupki służy:-p
A wiesz, ze mozliwe :-D Monika mi ostatnio powiedziala jak tak gadalysmy o sikaniu Sary, ze pamieta jak miala 4-5 lat, ze lubila sikac w rajtki, bo tak przyjemnie cieplo sie jej robilo, ale ze potem szybko je plukala i chwalila sie naszej mamie, ze sobie je wyprala :-D:-p:-D

Leika, super, gratulacje dla Natka :tak::-)

No i ja tez czekam az Sara przestanie w nocy sikac ot tak sama od siebie :tak:
Ostatnio czytalam, ze uklad moczowy w pelni ksztaltuje sie ok. 5-6 roku zycia i nie jest powiedziane, ze jak dziecko ma 1.5 roku i sika w ciagu dnia do nocnika to w drugie urodziny przestanie tez nosic pieluche na noc :tak: Moze byc tak, ze bedzie miec dopiero 3-4 lata jak bedzie mozna zrezygnowac z pieluch w nocy :tak:
 
A wiesz, ze mozliwe :-D Monika mi ostatnio powiedziala jak tak gadalysmy o sikaniu Sary, ze pamieta jak miala 4-5 lat, ze lubila sikac w rajtki, bo tak przyjemnie cieplo sie jej robilo, ale ze potem szybko je plukala i chwalila sie naszej mamie, ze sobie je wyprala :-D:-p:-D
teraz to ja się zlałam:-):-):-)

sandra gdzieś ty taką siostrę znalazła:szok: BOSKA jest!!
Alka właśnie jak ma pieluchę to się budzi sucha, a jak na noc ściągnęłam to się zlała
 
reklama
a jak reszta dzieciaczków z nocnikiem wygląda? bo u nas to chyba "nauka" już zakończona:tak:
ps. śpimy dalej w pieluszce:tak:

gratulacje dla was bedytko i dla resszty dzieciaków i mamuś oczywiście również, bo ze swojego doświadczenia wiem, że trochę pracy trzeba włożyć w tą "naukę":tak:

u nas było już tak dobrze.
julcia sama ślicznie się obsługiwała, siadała na niocniczek, wylewała siusiu do toalety i nawet spuszczała wodę;-) ale ostatnio... zaczęła do mnie przychodzić z pieluszkami oli i domagała się ich zakładania... jak jej odmawiałam- robiła siusiu na podłogę:-( mam nadzieję ze to tylko chwilowy kryzys...


aaa.... ajk jest u was z kupkami???
bo u nas julcia kupki w ogóle na nocnik nie chciała i nie chce robić:-( tylko w pieluchę...mało tego- strasznie te kupki przeżywa....
 
Do góry