reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
NIe wiem na ile to zasluga ziolek, a ile bromka, ale w koncu doczekalam sie prawidlowej owulacji!!! A jest to pierwszy cykl z ziolkami nr 3...
 
reklama
Witam się niedzielnie! Dawno mnie tu nie było:-) No więc chciałam się pochwalić, że zaczęłam pić mieszankę 3 o. Sroki, jestem teraz w 5 dc i nadal ma dosyć obfitą @ (ale to pierwsza po zabiegu łyżeczkowania po stracie maleństwa, więc myślę, że to normalne). Wracajać do ziół to powiedzcie do którego dnia mam je pić, bo przez miesiąc nie pójdę na USG, więc nie będę widziała jak się tam wszystko "układa", a samej ciężki mi stwierdzić kiedy będzie owu, no więc nie wiem kiedy odstawić zioła??? Prosze o poradę:-)
 
NIe wiem na ile to zasluga ziolek, a ile bromka, ale w koncu doczekalam sie prawidlowej owulacji!!! A jest to pierwszy cykl z ziolkami nr 3...
macku to napewno zasluga naszych cudnych zilek :-) ja pytalam kobietek na bocianie i mi doradzily zebym je pila caly cykl skoro jestem po odstawieniu tabsow i niemam jeszcze regularnych cykli :-)
 
a jak myślicie i ginek zapisał tabletki na progesteron to można pić tyle ziółek różnych zażywając jednocześnie tabletki czy wiecie coś o tym że jedno może zakłócać drugie?-bo uważam że będę za dużo się faszerowała i chemią i ziółkami
Miss założycielko wątku doradź
 
a jak myślicie i ginek zapisał tabletki na progesteron to można pić tyle ziółek różnych zażywając jednocześnie tabletki czy wiecie coś o tym że jedno może zakłócać drugie?-bo uważam że będę za dużo się faszerowała i chemią i ziółkami
Miss założycielko wątku doradź
Na bocianie sa kobitki pijace ziolka wraz z przyjmowaniem lekow:tak:
 
Hej Kobiałki:)
dzis 3 wiec od rana 4 dc a ostatni to calkiem bbyla jakas paranoja z dnia na dzien bylam coraz bardziej skollowana a na koniec jak juz # przylazla to na drugi dzienprzeziebienie mnie rozlozylo i stracilam glos ale jestem na antybiotyku i juz mowie normalnie :) a ty masz wykres na skarbmamy.pl???a jak mam ta faze taka krotka to jakbym pila nr 3 caly cykl to by cos dalo??bo wiem ze niektore pija przez caly cykl
Ja mam wykres na 28dni:) jestem drugi cykl na ziołach nr3 i niestety nie wydłużyły mi fazy lutealnej, dlatego myslę o tych na progesteron i pewnie będę brała też luteine. Zobaczymy na razie kończy sie@

NIe wiem na ile to zasluga ziolek, a ile bromka, ale w koncu doczekalam sie prawidlowej owulacji!!! A jest to pierwszy cykl z ziolkami nr 3...
:))) Super:))) Na pewno to ziółka:D:D:D
a jak myślicie i ginek zapisał tabletki na progesteron to można pić tyle ziółek różnych zażywając jednocześnie tabletki czy wiecie coś o tym że jedno może zakłócać drugie?-bo uważam że będę za dużo się faszerowała i chemią i ziółkami
Miss założycielko wątku doradź
Ja mam taki zamiar. Miałam też brać Clo, ale przegapiłam 2dc.... Musze się zaopatrzyć w te ziółka, wczoraj robiłam już masaż stóp, myślę jeszcze o tych nasiadówkach:) SIę okaże jak będzie:)
 
no my podobne chociaż już siostra obcięła sobie teraz włosy i pofarbowała na inny kolor więc teraz się różnimy a podobno jak byłyśmy malutkie tak chyba do 7 iesięcy to też się różniłyśmy no ale kolorem oczu to nie bo mamy piwne, ale masz rację podobne bardzie jeszcze się zrobią ja by chciała mieć bliźnięta ale u nas co drugie pokolenie się rodzą
właśnie się dowiedziłam,z e masz siostrę bliźniaczke :-) fajnie :-)

NIe wiem na ile to zasluga ziolek, a ile bromka, ale w koncu doczekalam sie prawidlowej owulacji!!! A jest to pierwszy cykl z ziolkami nr 3...
no to mam nadzieje, ze skutecznie :tak:

a jak myślicie i ginek zapisał tabletki na progesteron to można pić tyle ziółek różnych zażywając jednocześnie tabletki czy wiecie coś o tym że jedno może zakłócać drugie?-bo uważam że będę za dużo się faszerowała i chemią i ziółkami
Miss założycielko wątku doradź
ja też sie faszerowałam dupkie, brombek i witamiony no i ziółka 1 :-D
 
reklama
Do góry