reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
hmm ciekawe czy ja tez tak bede miala bo test owu dzisiaj wyszedl pozytywny :) wolalabym nie plamic ale zobaczymy cos tam czuje tak dziwnie w brzuchu dzisiaj bobosexy jutro tez i oby wyszlo :) ziola chyba dzisiaj przestane pic skoro owu jest albo jeszcze dzisiaj wypije a od jutra juz nie bede ... ciekawe czy jutro czy po jutrze wzrosie tempka :)
Ja mialam lekkie plaminie tylko raz. W tym cyklu, gdy byla piekna owulka nic takiego sie nie dzialo. Nawet ze sluzem kiepsciutko...
 
reklama
no u mnie tez ze sluzem kiepsko :/ co mis ie niepodoba i sie boje ze przez to wlasnie moze nie byc ciay u mnie druga sprawa boje sie ze jestem niedrozna po lyzeczkowaniu choc nie wiem na ile lyzeczkowanie wplywa na droznosc jajowodow...
 
no u mnie tez ze sluzem kiepsko :/ co mis ie niepodoba i sie boje ze przez to wlasnie moze nie byc ciay u mnie druga sprawa boje sie ze jestem niedrozna po lyzeczkowaniu choc nie wiem na ile lyzeczkowanie wplywa na droznosc jajowodow...
Ty sie za duzo kochana nie martw! Jesli chodzi o sluzik to podobno wystarczy ten przy/w szyjce. Wcale nie musi wyplywac na zewnatrz (ja sie bynajmniej trzymam tej wersji;-))
 
Kochane jeszcze dzis do poludnia bolalo mnie podbrzusze :baffled: i lewy janik na zmiane z prawym az do ud promieniowal bol ale teraz juz jest ok nic nie boli teraz wieczorem pojawil sie rozowy sluz ale wczoraj byla krew
i juz sama niewiem czy dzis serduszkowac :dry::confused: tak szczerze to nie mam sil
 
Kochane jeszcze dzis do poludnia bolalo mnie podbrzusze :baffled: i lewy janik na zmiane z prawym az do ud promieniowal bol ale teraz juz jest ok nic nie boli teraz wieczorem pojawil sie rozowy sluz ale wczoraj byla krew
i juz sama niewiem czy dzis serduszkowac :dry::confused: tak szczerze to nie mam sil
serduszkuj tylko zadbaj o miły nastrój to ochota sama przyjdzie
 
Kochane jeszcze dzis do poludnia bolalo mnie podbrzusze :baffled: i lewy janik na zmiane z prawym az do ud promieniowal bol ale teraz juz jest ok nic nie boli teraz wieczorem pojawil sie rozowy sluz ale wczoraj byla krew
i juz sama niewiem czy dzis serduszkowac :dry::confused: tak szczerze to nie mam sil
A wczoraj byly serducha? Bo jesli tak to wystarczy. Plemniki zyja w drogach rodnych kobiety 48 h a przy obrych wiatrach dluzej...
 
Tym, ktore mnie pamietaja, chcialam sie pochwalic, ze 31.03 urodzila sie przez cc moja coreczka - 3200g, 53cm :-) Coreczki by nie bylo gdyby nie ziolka O. Sroki i CLO ;-)
 
reklama
Do góry