reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
hello Kobitki
Wczoraj zaczelam pic ziolka mieszanke nr 1 i teraz mam pytanie po wypiciu wieczorem ziolek rozbolalo mnie podbrzusze tak jak na @
dzis takze boli do tego doszedl bol prawego jajnika :-( czy was tez bolalo pobrzusze?
W czsie @ bolal mnie prawy jajnik, piersi caly czas lekko bola i sa napiete :baffled: czy to moze byc efekt ziolek?
dodam ze @ w tym cyklu mialam skapa dwa dni lekkiego krwawienia , trzeci dzien plamienie a czwartego brunatny sluz
 
reklama
no dokladnie mi tez smakuja bo ten rumianek fajne nuty dodaje no ale sika si epo nich jak kot :p
Ja nie zauwazylam wzmożonego sikania po ziolkach:no:

juz si enie moge doczekac wizyty w czwarte czy ziola znow ladnie pomogly na endo i czy clo pomoglo na jajeczka... ahhh
Ja tez ide w czwartek (tzn tak mysle, bo gin ma wtedy dyzur na oddziale) i tez nie moge sie doczekac:tak:

ja idę we wtorek i będzie to 10dc czy już będzie coś widać?
Powinien juz byc dominujacy pecherzyk.
 
boli mnie lewy jajnik i mam właśnie nadzieję że tam tworzy się piękny pęcherzyk, ogólnie po tych ziółkach bardzo szybko bolą jajniki jakby na owu to pewnie znaczy że są zmuszane do pracy
 
dziewczyny na co jest na mieszanka nr 3, szuklam i szukam info na ten temat i nie wiem
zapiszcie mnie że od kolejnego cyklu będę je pić, jak się dowiem co to jest:) i jak to zdobyć. Wy już tu ekspertki jestescie więc pomożcie....
 
martuska na owulacje jest nr3 ale ja zauwazylampo niej piekne endo ktorego wczesniej nie mialam :) wiec na endo tez jest cacy no i na uregulowanie hormonkow oczywiscie :)
 
reklama
Do góry