reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Ona szczesciara?! Tobie wystarczylo, ze je zmowilas i juz fasolka:-D;-)

to może my podwójnie paczki zamówimy i nam się też uda?:-p
:D :D :D
i Wam się uda Kochane wierzę w to mocno i mocno z fasolka zaciskamy kciuki za Wasza fasolki....zaraz pogadam z moim boćkiem by z Waszymi pogadał i dowiedział sie gdzie zabłądzili :)
czekam na Was na grudniowych mamusiach :) chce tam mieć te same znajome ;) bardzo sie z Wami zżyłam :)
 
reklama
Cześć Laseczki:)
Dawno mnie nie było:))))
Myszka:))) Gratki jeszcze raz:)

No, ja zaczęłam nowy cykl wczoraj. Cały czas piję ziółka, nawet z M.:) Który się łaskawie pojawił w zeszłym tygodniu więc ten cykl należy do nas:)))) Zwłaszcza że wszystko dookoła budzi się do życia, poza tym Wielkanoc to przeciez czas Zajączka:))))))))) A jakby tego było mało to........ 05,04 nasza druga rocznica. Zaciskać kciuki:))))
Czy któraś z Was testuje w najbliższym czasie??
Buuuuuuuuuuziaki


Lopop, Mississ, trzymam kciuki za pęcherzyki:))) Niech rosną i pekąją oczywiście:)))

Aha, dziewczyny, czy któras pije zioła na progesteron?? Bo ma kurczę krótka faze lutealną:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oki - na pewno poczytam:tak:
Ja w ziolka wierze. I mam nadzieje, ze beda skuteczne i obedzie sie bez innych wspomagaczy;-) W tym cyklu mialam zaczac barc leki (pewnie clo), ale ginek stwierdzil, ze moja owulka sie poprawia, wiec jeszcze sie teraz wstrztymamy...

To Ty masz siostre bliznaczke - a mi sie wydawalo, ze Zabka:cool2:
zabka ma tylko mlodszego od siebie o 7 lat brata :-)
Lopop po prostu uciska się odpowiednie miejsce (wklejałam na tamtym forum rysunek). Ważne, żeby nie masować dłużej niż 5 minut (1 raz dziennie). Ja to zawsze robiłam wieczorem przed snem: jednym okiem gapiłam się w tv, a drugim zerkałam na zegarek, czy już jest 5 minut :) Ten masaż bobudza ruch rzęsek w jajowodach, które przesuwają jajeczko i dodatkowo wspomaga nawilżenie jajowodu (podobno tam też wydziela się cos w rodzaju śluzu czy płynu).

Fajnie, że masz siostrę bliźniaczkę! Ja zawsze o tym marzyłam :) Jak to jest mieć siostrę w tym samym wieku? Jesteście podobne? Moje córeczki są zupełnie różne, nawet kolor oczu mają inny - jedna brązowe, druga niebieskie :) Ale to jeszcze może się podobno zmienić.
oj ja chyba sproboje tych nasiadowek i masazy ale trosze sie boje bo ja juz i mierze tempke i prowadze obserwacje sluzuz i pije ziolka nr 3 i jesze teraz to??chyba za duzo cuduje a chcialabym jeszcze pic ziolka na 2 faze czy ten progesteron bo faze lutealna mam krotka i moze dlatego fasolka niezdazy sie zaczepic :-(
 
oj ja chyba sproboje tych nasiadowek i masazy ale trosze sie boje bo ja juz i mierze tempke i prowadze obserwacje sluzuz i pije ziolka nr 3 i jesze teraz to??chyba za duzo cuduje a chcialabym jeszcze pic ziolka na 2 faze czy ten progesteron bo faze lutealna mam krotka i moze dlatego fasolka niezdazy sie zaczepic :-(
No to tak jak ja:) Tez już cuduję.DO tego biorę bromek wieczorem i wiesiołek. Teraz dokupiłam sobie do zestawu żeń szeń (faszeruję nim też M.:))
U mnie tez faza lutealna jest krótka i zastanawiam się nad ta mieszanką.... Bo może to jest problem kurczę. Biorę też luteinę ale tylko jedną tabletkę. I może to za mało.
Żabko, w którym DC jesteś??

Kurczę, własnie podejrzałam Twój cykl.... Przykro mi:( tempka była super...
Ale prawie w tym samym czasie zaczynamy nowy cykl:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lopop po prostu uciska się odpowiednie miejsce (wklejałam na tamtym forum rysunek). Ważne, żeby nie masować dłużej niż 5 minut (1 raz dziennie). Ja to zawsze robiłam wieczorem przed snem: jednym okiem gapiłam się w tv, a drugim zerkałam na zegarek, czy już jest 5 minut :) Ten masaż bobudza ruch rzęsek w jajowodach, które przesuwają jajeczko i dodatkowo wspomaga nawilżenie jajowodu (podobno tam też wydziela się cos w rodzaju śluzu czy płynu).

Fajnie, że masz siostrę bliźniaczkę! Ja zawsze o tym marzyłam :) Jak to jest mieć siostrę w tym samym wieku? Jesteście podobne? Moje córeczki są zupełnie różne, nawet kolor oczu mają inny - jedna brązowe, druga niebieskie :) Ale to jeszcze może się podobno zmienić.
no my podobne chociaż już siostra obcięła sobie teraz włosy i pofarbowała na inny kolor więc teraz się różnimy a podobno jak byłyśmy malutkie tak chyba do 7 iesięcy to też się różniłyśmy no ale kolorem oczu to nie bo mamy piwne, ale masz rację podobne bardzie jeszcze się zrobią ja by chciała mieć bliźnięta ale u nas co drugie pokolenie się rodzą
 
reklama
No to tak jak ja:) Tez już cuduję.DO tego biorę bromek wieczorem i wiesiołek. Teraz dokupiłam sobie do zestawu żeń szeń (faszeruję nim też M.:))
U mnie tez faza lutealna jest krótka i zastanawiam się nad ta mieszanką.... Bo może to jest problem kurczę. Biorę też luteinę ale tylko jedną tabletkę. I może to za mało.
Żabko, w którym DC jesteś??

Kurczę, własnie podejrzałam Twój cykl.... Przykro mi:( tempka była super...
Ale prawie w tym samym czasie zaczynamy nowy cykl:)
dzis 3 wiec od rana 4 dc a ostatni to calkiem bbyla jakas paranoja z dnia na dzien bylam coraz bardziej skollowana a na koniec jak juz # przylazla to na drugi dzienprzeziebienie mnie rozlozylo i stracilam glos ale jestem na antybiotyku i juz mowie normalnie :) a ty masz wykres na skarbmamy.pl???a jak mam ta faze taka krotka to jakbym pila nr 3 caly cykl to by cos dalo??bo wiem ze niektore pija przez caly cykl
 
Do góry