reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
maćku wtedy pilam od 1 dc i teraz tez tak pije. a Clo mi sie wydaje ze to jest chyba hormon bo skoro estrogen dziala na to zeby jajeczko roslo czyli produkowany jest w pierwszej fazie cyklu wiec clo wspomaga wzrost jajeczka prowadzac do owulacji ... tak mis ie wydaje. z reszta poczytam zaraz ulotke :)
 
reklama
Dziewczyny, żeby nie przepisywać wszystkiego, wklejam wam sznurek do innego forum, gdzie pisałam już o tych wszystkich ziółkach.
Przeczytajcie moje posty, pijcie ziółka i mocno wierzcie w ich leczniczą moc!
A ja trzymam mocno kciuki i życzę Wam wszystkim POWODZENIA! :-D
gratuluję córeczek ja też mam siostrę bliżniaczkę, a jak wykonywałaś ten masaż ?
 
Dziewczyny, żeby nie przepisywać wszystkiego, wklejam wam sznurek do innego forum, gdzie pisałam już o tych wszystkich ziółkach.
Przeczytajcie moje posty, pijcie ziółka i mocno wierzcie w ich leczniczą moc!
A ja trzymam mocno kciuki i życzę Wam wszystkim POWODZENIA! :-D
Oki - na pewno poczytam:tak:
Ja w ziolka wierze. I mam nadzieje, ze beda skuteczne i obedzie sie bez innych wspomagaczy;-) W tym cyklu mialam zaczac barc leki (pewnie clo), ale ginek stwierdzil, ze moja owulka sie poprawia, wiec jeszcze sie teraz wstrztymamy...
gratuluję córeczek ja też mam siostrę bliżniaczkę, a jak wykonywałaś ten masaż ?
To Ty masz siostre bliznaczke - a mi sie wydawalo, ze Zabka:cool2:
 
gratuluję córeczek ja też mam siostrę bliżniaczkę, a jak wykonywałaś ten masaż ?
Lopop po prostu uciska się odpowiednie miejsce (wklejałam na tamtym forum rysunek). Ważne, żeby nie masować dłużej niż 5 minut (1 raz dziennie). Ja to zawsze robiłam wieczorem przed snem: jednym okiem gapiłam się w tv, a drugim zerkałam na zegarek, czy już jest 5 minut :) Ten masaż bobudza ruch rzęsek w jajowodach, które przesuwają jajeczko i dodatkowo wspomaga nawilżenie jajowodu (podobno tam też wydziela się cos w rodzaju śluzu czy płynu).

Fajnie, że masz siostrę bliźniaczkę! Ja zawsze o tym marzyłam :) Jak to jest mieć siostrę w tym samym wieku? Jesteście podobne? Moje córeczki są zupełnie różne, nawet kolor oczu mają inny - jedna brązowe, druga niebieskie :) Ale to jeszcze może się podobno zmienić.
 
Hej Lachonki,
mam taki zapierdziel że nie mam kiedy taczki załadować ostatnio;)
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że się Wam wbiję w temat, ale czytam, że pijecie ziółka biorąc jednocześnie CLO... Nie jestem ekspertem, ale wg mojej wiedzy nie wolno pić ziół w trakcie brania hormonów. Oczywiście nie jestem lekarzem i się na tym nie znam, ale ja bym raczej nie ryzykowała :confused:
A tak na marginesie ja zaszłam w ciążę (i to bliźniaczą) już w 2 cyklu z ziółkami (mieszanka do picia+nasiadówki+masaż stóp). Wcześniej żadna chemia na mnie nie działała, lekarze mówili, że nigdy nie będe mieć dzieci :tak:
Mega gratki:)))))) No i takie posty lubię:D:D:D Jak sobie pomyślę o tobie to od razu będą mi one lepiej smakowały:)
Jak długo staraliście się o dzidzię??
Dziękuję :-D
U mnie to było tak: choruję od wielu lat na endometriozę, przez którą mam pełno zrostów w obrębie miednicy małej. Jedna mieszanka (antyzrostowa o.Klimuszki) miała pomóc na zrosty i ogólnie wyregulować pracę układu hormonalnego - uważam, że jest świetna!
Kolejna mieszanka, właśnie do nasiadówek była na wywołanie owulacji. Jak odszukam skład, to wkleję. To jest mieszanka polecona przez znajomą babcię. W jej rodzinie było podobno wiele kobiet, które miały problemy z płodnością. Zdaniem tej babci zachodziły w ciążę po tych nasiadówkach - jak mogłam nie spróbować ;-)
No i jeszcze robiłam sobie masaże stóp wspomagające przesuwanie się jajeczka. Moja druga ciąża była pozamaciczna - mam usunięty prawy jajowód. Przyczyną były właśnie zrosty. Bałam się, że sytuacja może się powtórzyć, a utrata drugiego jajowodu równała się z końcem marzeń o dzidzi...
Na szczęście UDAŁO SIĘ i to jak! :-D:-D
Postaram się Wam podać skład tych mieszanek (antyzrostową na pewno znacie).
Ha:D:D:D no to musze przeczytać tego posta mojemu M:)) odnośnie masaży oczywiście...tylko powiem jescze że najlepsze rezultatu są jak sie jescze plecy masuje:D A te nasiadówki.... nigdy o tym nie słyszałam - poczytam sobie;)

Jak tam Wam idzie popijanie :)
 
jak po zydzie :-D:-D

nie no dobrze idzie ;-) przynajmniej u mnie... dobre sa mi smakuja tylko zeby zadzialaly... jak czytam ze clo zmniejsza rosniecie endo to sie ciesze ze ziola pije bo po nich moje marne endo zmaienilo sie w piekn egrubiutkie dwuwarstwowe :-) i wpierniczalam do tego jeszcze migdaly i magnez w tabsach i wino pilam zeby endo ladnie roslo isie kkazalo piekne bardzo :-) dzisiaj tez moze nawet zaraz albo wieczorkiem fundnes obie lampke winka i wpieprze migdalki @ sie juz konczy tylo plamie delikatnie wiec niech sie tam na nowo wszystko ladnie buduje... zarejestrowalam se do ginka na czwartek ale oby mi sie udalo przerejestrowac n wtorek ... chociaz watpie al emniejmy nadzieje :tak: oby clo i ziola znow zadzialaly ...
 
Zajączku my staraliśmy się ponad 3 lata o bobo. 2 pierwsze ciąże straciłam, dopiero 3 donosiłam szczęśliwie do końca.

Co do tych nasiadówek, to nie wiem, czy o tym pisałam - najlepiej robić wieczorem, a potem szybko do lubego pod kołdrę :)

A masaże, no to wiesz - mąż koniecznie musi Ci wymasować plecy! No jak to tak same nogi?!

Missiiss trzymam kciuki za bliźniaki w tym cyklu! :D
 
reklama
bura dzieki oby tylko CLO podzialalo no i ziola.... zeby choc jeden pecherzyk byl i zeby owu byla... a jesli mialy by sie dwa pokazac to oczywiscie jak najbardziejbedede szczesliwa :D
 
Do góry