reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
reklama
Hej kobitki :))
Ja sobie łykam wiesiołka i folik no i zbaczymy co z tego wyjdzie.. moja znajoma łykała właśnie wiesołka i folik iza pierwszym razem im sie udało... a nasz jest to 3 cykl starań.. 1 z ziółkami :)
owulka ma być za 4 dni wiec zobaczymy :) może tym razem sie uda.. mocno w to wierze i w was też..
 
a mi dzisiaj tarot wywrozyl z eniedlugo ktos si epojawi w moim zyciu i bedzie to dziecko ... zobaczymy czy sie sprawdzi :) czekam na @ dupek dzisiaj ostatn ia tableta naw ieczor i mam nadzieje ze za ok 2 dni przylezie z reszta mam bole juz takie dziwne w podbrzuszu wiec moze od razu jak odloze jutro to moze jutro ?? eee pewnie nie ale obym nie musiaala czekac tyfzien bbrrr
 
a mi dzisiaj tarot wywrozyl z eniedlugo ktos si epojawi w moim zyciu i bedzie to dziecko ... zobaczymy czy sie sprawdzi :) czekam na @ dupek dzisiaj ostatn ia tableta naw ieczor i mam nadzieje ze za ok 2 dni przylezie z reszta mam bole juz takie dziwne w podbrzuszu wiec moze od razu jak odloze jutro to moze jutro ?? eee pewnie nie ale obym nie musiaala czekac tyfzien bbrrr
to może prawda z tym wywróżeniem
 
Donoszę że mam pierwszą @ podczas picia ziółek i nie wiem czy to ich działanie ale pierwszy raz dostałam @ normalnie bez wcześniejszych plamień, zawsze miałam na 2-3 dni przed @ plamienia a teraz nic. Może to jednak działa.
 
Donoszę że mam pierwszą @ podczas picia ziółek i nie wiem czy to ich działanie ale pierwszy raz dostałam @ normalnie bez wcześniejszych plamień, zawsze miałam na 2-3 dni przed @ plamienia a teraz nic. Może to jednak działa.
no to super już drugie picie będzie owocne -tak wynika ze średniej wyciągniętej z zapisanych dziewczyn którym się udało
 
ach, kochana w kwietniu stuknie 48 cykl staranek ale dopiero od ok 2 latek leczę się
No to rzeczywiście trochę już "walczycie" a w którym dc jesteś?? Najlepiej dorzuć suwaczek jakiś.
a mi dzisiaj tarot wywrozyl z eniedlugo ktos si epojawi w moim zyciu i bedzie to dziecko ... zobaczymy czy sie sprawdzi :) czekam na @ dupek dzisiaj ostatn ia tableta na wieczor i mam nadzieje ze za ok 2 dni przylezie z reszta mam bole juz takie dziwne w podbrzuszu wiec moze od razu jak odloze jutro to moze jutro ?? eee pewnie nie ale obym nie musiaala czekac tyfzien bbrrr
jAKIE PRZYLEZIE, JAKIE PRZYLEZIE???? przeciez ma się nie pojawić prawda??? Kciuki zaciśnięte, czekam na dobre wieści:)
Tak a propo wróżb...zastanawiam sie czy nie udać się do wróżki...czy któraś z Was była może??
Donoszę że mam pierwszą @ podczas picia ziółek i nie wiem czy to ich działanie ale pierwszy raz dostałam @ normalnie bez wcześniejszych plamień, zawsze miałam na 2-3 dni przed @ plamienia a teraz nic. Może to jednak działa.
EEEEEEE, no to super. Normuje się... I trzeba wierzyć że ziółka działają...inaczej nie może być... Ja muszę poczekać na jakiś efekt... MUsze sprawdzić czy mi się lutealna wydłuży..jak nie to w następnym cyklu przejdę na zioła na progwsteron od owulki:)
Miłego dnia
 
reklama
Do góry