reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
no raczej nie zaszkodza a licz ena to ze znow mis ie takie piekene endo zrobi :) tym bardziej z ebiore teraz clo wiec sie boje ze tego sluzu nie bedzie i laduje w siebie len z jogurtem na dobra sluzowke... i winka sie napije codziennie po lampce boje sie wiecej bo alko rozrzedza krew a ja biore przeciez te zastrzyki na rozrzedzenoe...
 
reklama
no raczej nie zaszkodza a licz ena to ze znow mis ie takie piekene endo zrobi :) tym bardziej z ebiore teraz clo wiec sie boje ze tego sluzu nie bedzie i laduje w siebie len z jogurtem na dobra sluzowke... i winka sie napije codziennie po lampce boje sie wiecej bo alko rozrzedza krew a ja biore przeciez te zastrzyki na rozrzedzenoe...
będzie dobrze
ziółka rewelacyjne w smaku(w każdym bądź razie mi smakują) tylko szkoda że moczopędne
 
haha :) nie no czworaczkow bym nie chciala... za duze ryzyko ze ciaze bym straciala choc znam pare o 5 raczkis ie urodzily ale w 31tc i sie maja fajnie juz sa duze ale ja bym wymiekla.... ja bym blizniaki chciala a to i tak dla mnie bedzie duz eobciazenie... niestety.... juz si enie moge doczekac wizyty w czwarte czy ziola znow ladnie pomogly na endo i czy clo pomoglo na jajeczka... ahhh
 
haha :) nie no czworaczkow bym nie chciala... za duze ryzyko ze ciaze bym straciala choc znam pare o 5 raczkis ie urodzily ale w 31tc i sie maja fajnie juz sa duze ale ja bym wymiekla.... ja bym blizniaki chciala a to i tak dla mnie bedzie duz eobciazenie... niestety.... juz si enie moge doczekac wizyty w czwarte czy ziola znow ladnie pomogly na endo i czy clo pomoglo na jajeczka... ahhh
ja idę we wtorek i będzie to 10dc czy już będzie coś widać?
 
reklama
lopop to zalezy jak zwykle masz owulke.... ja mam pozno dlatego i clo biore pozniej... ki ide 11dc a wolalabym 9dc ale sie nie przerejestrowywalam... boje sie jak nie wiem ale bardzo juz bym chciala...
 
Do góry