reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Witam ponownie! Chciałam tylko poinformować , że ziółka przyszły i wpisuję się pod 3! Czekam tylko na @ i do dzieła... ziółka mam nadzieję pomogą!!!!

No właśnie, po przeczytaniu Waszych wypowiedzi tez się zastanawiam czy mogę zacząć pic mieszankę 3 już teraz??? Zabieg miałam 21.02 ok 22, więc jeżeli się nie mylę to dzisiaj 16 dc, odczuwam coś podobnego do objawów owu, więc by się zgadzało! Fasolki na tą chwilę na pewno nie ma...Co sądzicie - mogę zacząć już od dziś pić te zioła czy poczekać do pierwszego dnia @????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No właśnie, po przeczytaniu Waszych wypowiedzi tez się zastanawiam czy mogę zacząć pic mieszankę 3 już teraz??? Zabieg miałam 21.02 ok 22, więc jeżeli się nie mylę to dzisiaj 16 dc, odczuwam coś podobnego do objawów owu, więc by się zgadzało! Fasolki na tą chwilę na pewno nie ma...Co sądzicie - mogę zacząć już od dziś pić te zioła czy poczekać do pierwszego dnia @????

Ja bym piła już od teraz, sama się nad tym zastanawiała, ale toż to przecież tylko ziółka są więc na pewno nie zaszkodzą.
A najlepiej to nie rozpakowywuj...nie stoją i okażą się jak u mnie niepotrzebne :-)
 
Hej laseczki, dawno się nie pojawiałam.... bo i też staranka zawieszone. PIJĘ W TYM CYKLU 3...ALE NIE PIŁAM JEJ PRZEZ DWA DNI... powiedzcie MI, CZY KTÓRAŚ MIAŁA PRZEZ NIE SKRÓCENIE CYKLU?? (sorki za duże litery) albo wydłużenie....
Wczoraj się dowiedziałam że mój M. wraca niedługo:)):)))))))) Taki mi prezent zrobił wczoraj:)... ale z drugiej strony wróci najprawdopodobniej już po owu:( i tak się zastanawiam czy jest szansa że po ziółkach mi się wydłuży cykl...
Jak Wam minął Dzień kobiet??:)
 
Ja bym piła już od teraz, sama się nad tym zastanawiała, ale toż to przecież tylko ziółka są więc na pewno nie zaszkodzą.
A najlepiej to nie rozpakowywuj...nie stoją i okażą się jak u mnie niepotrzebne :-)

Kochana , moim marzeniem jest, żeby ziółka nie były potrzebne, ale niestety będą bo o dzidzi w tym cyklu nie mam co marzyć, ponieważ tak napradę nie było dobrej okazji do tego, żeby maleństwo się pojawiło ;-) a z drugiej strony właśnie dziś dowiedziałam się, że mam jakąś bakterię która wyszła z posiewu i umieram ze zmartwienia i złości, że będąc w ciąży nie zrobiłam badań żeby to wykluczyć...ale skąd mogłam wiedzieć....
W takim razie ziółka zacznę pić już dziś - to sie pije szklanke przed snem - tak???
 
Kochana , moim marzeniem jest, żeby ziółka nie były potrzebne, ale niestety będą bo o dzidzi w tym cyklu nie mam co marzyć, ponieważ tak napradę nie było dobrej okazji do tego, żeby maleństwo się pojawiło ;-) a z drugiej strony właśnie dziś dowiedziałam się, że mam jakąś bakterię która wyszła z posiewu i umieram ze zmartwienia i złości, że będąc w ciąży nie zrobiłam badań żeby to wykluczyć...ale skąd mogłam wiedzieć....
W takim razie ziółka zacznę pić już dziś - to sie pije szklanke przed snem - tak???

Odpisałam Ci na ciąża p...
Na początku wątku jest wyjaśnione jak pić.
 
Dziewczyny te ziolka dzialaja chyba w ekspresowym tempie! Wypilam zaledwie kilka porcji tych na druga faze, a juz mi musial skoczyc progesteron, bo wyjatkowo mocno bola mnie cycki. I to zaczely juz jakies 5 dni przed @.
 
reklama
Do góry