reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
reklama
co do mnie to ja w 12 dc mialam po ziolach zadziwiajace zdanimem lekarza endometrium wiec moze jakbym miala bezowulacyjny cykl bez dupka to moze by byl krotszy ?? ale nie mam pojecia na 100 % za to wiem ze jak teraz @ przylezie to pije ziola biore clo i czekam na piekne 2 kreski :)
 
co do mnie to ja w 12 dc mialam po ziolach zadziwiajace zdanimem lekarza endometrium wiec moze jakbym miala bezowulacyjny cykl bez dupka to moze by byl krotszy ?? ale nie mam pojecia na 100 % za to wiem ze jak teraz @ przylezie to pije ziola biore clo i czekam na piekne 2 kreski :)
tak zachodzimy razem
 
Hej Laseczki
Dawno mnie nie było, ale na razie nic się nie dzieje. Tzn. M. wraca wcześniej i z tego bardzo sie cieszę....ale wróci po owu... No cóż.
Dzisiaj tempka trochę skoczyła i myslę że owu może byc jutro... Tylko że strasznie "sucha jestem" Przedwczoraj zauważyłam tylko trochę śluzu takiego jak jako ale był mało ciągliwy. Ostatnio było super pod tym względem. Czy któraś tak miała po ziółkach???
Czy ktorać zamierza niedługo testować??
Miłego dnia
 
Hej Laseczki
Dawno mnie nie było, ale na razie nic się nie dzieje. Tzn. M. wraca wcześniej i z tego bardzo sie cieszę....ale wróci po owu... No cóż.
Dzisiaj tempka trochę skoczyła i myslę że owu może byc jutro... Tylko że strasznie "sucha jestem" Przedwczoraj zauważyłam tylko trochę śluzu takiego jak jako ale był mało ciągliwy. Ostatnio było super pod tym względem. Czy któraś tak miała po ziółkach???
Czy ktorać zamierza niedługo testować??
Miłego dnia
niestety nie pomogę bo zacznę pić dopiero od następnego tygodnia-widzę że koleżanka mój rocznik jest?
 
reklama
Do góry