reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
no ja mam cala mieszanke w pudelku i codziennie wieczorem wsypoje 1 lyzeczke do kubeczka i zalewam wrzatkirem i zaparzam wiec zadnych litrow niemam ale pudelko ziol pojemne wiec jak mi sie uda za 1 razem to reszte poprostu sprzedam bo tego sporo jest:tak:
czyli wszystko razem pomieszałaś?:eek:
 
reklama
lopop wszytso razem sie miesza wszytskie ziola zeby jedna mieszanka byla...

co do watku to macie racje chce o niego dbac i go pielegnowac ale puki adminka mi nie odpisala odnosnie pozycji modratorki to niewiele moge tu wyczarowac bo np nie potrzebne moim zdaniem jest kilka list ktore zesmy same dopisywaly pod ta glowna i je bym usunela no ale nic nie moge zrobic moderatorka cos sie nie chce odezwac do mnie :sorry:

wiecie co ja znalazalam roznie co do ilosci ziol na niektorych forach i swistaku pisza 1 lyżka a na innych lyzeczka wiec ja dale albo plaska lyzke albo czubata bardzo czubata lyzeczke:-(

jej jestem taka padnieta... o wlasnie zapazyly mi sie ziolka wiec lece pic i lulu bo jutro szkoa

przypominam kto sie chce zapisac do listy prosze na priva do mnie :tak: o nie wszystkich moge wylapac
 
Żabka po jakim czasie Ci wysłał ten gościu z allegro ziółka ?!? Zamówiłam wczoraj, kase od razu przelałam i się zastanawiam kiedy mogą dojść.
 
Żabka po jakim czasie Ci wysłał ten gościu z allegro ziółka ?!? Zamówiłam wczoraj, kase od razu przelałam i się zastanawiam kiedy mogą dojść.
ja zamowilam w niedziele i wyslalam odrazu kase i we wtorek juz mialam ziolka bo on wysyla odrazu po zaksiegowaniu u siebie kasy :tak: i wysyla paczka priorytetowa
 
KOLEJNE ZIÓŁKA:
krwawnik i macierzanka zmieszac i parzyć 1 lyżkę stolową i pić 3x dziennie
i ponoć po miesiącu juz są efekty- info mam od pijącej te ziółka- stare sposoby od górali:tak: ja kupuje i bedę pić może zacznę najpierw od tych

a i jeszcze jak dostanę info w jakich robi się co wieczór 20min nasiadówki to tez podam:tak:
 
dziewczyny u mnie dziś 5 dc, a od 2 dni kłuje prawy jajnik...mysle, ze ziółka działąja i go do pracy pobudzają...boli jak na owulkę dosłaownie... ostatni raz owulkę miałą z nego ok 3 cykli temu...jakiś lenichuch z niego...więc mama nadzieję, ze to szczęście przyniesie
 
reklama
ogromnie współczuje...naprawdę...bo z dwojga złego gorsze od niezachodzenia jest zjasć i stracić maleństwo...popłacz nad tym, bo to jest ogromna tragedia tym bardziej, że czekałąś na ten cud.

A ziółak wydaje mi się, ze moszesz pić to natruralne substancje...nie powinny zaszkodzić...a pomóc moga

Powodzenia życzę

Dzięki! W takim razie "zabieram" się do picia ziółek;-) Najpierw je gdzies zamówię, a później do dzieła... w końcu co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!
 
Do góry