reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
a pisze tam mniejwiecej jak sie powinno parzyc dokladnie ziola?? czy zalewac wrzatkiem czy sypac na wrzatek ?? i inne takie ?? albo cos waznego oczym nie wiemy ?? warto by byo da na pierwsza stronke :tak:
z jedynka to jest trochę zachodu pzy parzeniu...szczególnie jak nie pracujesz z dostępem do kuchni;-)
Opracowałąm pewien system.
Raono przed wyjściem parzę zioła w sitku( takim zamykanym) w kubku turystycznym i zalewam 0,5 litr termos wrzątkiem. Po 3 h wyjmuję z kubka sitko i dolewam odrobinę wrzątku, wypijam i ponownie nalewam wrzątek do kubka z kolejnym pełnym ziółek sitkiem i czekam 3 h. Po południu wracam do domu i zalewam kolejną 3 porcję ziółek...:-)
 
reklama
Dziewczynki a czy te zióła można pić od dowolnego momentu ? Chodzi mi o mieszankę nr 3...czy najlepiej zacząć od początku cyklu ?

Świetnie że wątek wróćił do poprzedniej odsłony.
 
jak Wam te ziółka pomogą to ja też zakupię
póki co czekam na efekty przytulanek;-)

U mnie efekty niedlugo beda pchac sie na swiat
:-D

dzis przyszly moje zilka i wyszlo mi pokazne pudlo mieszanki nr 3 i mam pytanko czy pic tylko do owu czy caly cykl bo ja jestem 3 cykl po odstawieniu tabsow wiec jeszcze pewnie konczy sie wszystko normowac dzis bede pila moja 1 szklanke i mam pytanko czy te 30 minut to te ziolka moga sie parzyc w kubku z pokrywka czy musi byc termos:eek: bo ja niemam termosu a po 30 minutach to letnie beda zilka pewnie

Najlepiej miec specjalny kubek do parzenia ziolek - wtedy te fusy nie plywaja jak sie pije ;-) Ale generalnie zasada jest taka, ze wrzucamy ziolka do kubka, zalewamy goraca woda, przykrywamy w miare szczelnie spodkiem i czekamy 30 minut :tak:
Pozniej pijemy powoli malymi lyczkami:tak: Mieszanke nr 3 najlepiej pic tylko do owu.

Dziewczynki a czy te zióła można pić od dowolnego momentu ? Chodzi mi o mieszankę nr 3...czy najlepiej zacząć od początku cyklu ?

Mysle, ze najlepiej zaczac od poczatku cyklu i skonczyc na owu - po owu raczej nie ma specjalnego sensu pic. Jesli jestes w miare na poczatku cyklu, to mozesz sprobowac pic, ale jesli to juz koncowka, to ja bym sobie odpuscila
;-)
 
olapolap dziękuję za odpowiedź. Zacznę w takim razie jak zacznie się @.
I świetnie że napisałaś bo pokazałaś że to ma sens. Że pomaga.
 
:-)
U mnie efekty niedlugo beda pchac sie na swiat :-D



Najlepiej miec specjalny kubek do parzenia ziolek - wtedy te fusy nie plywaja jak sie pije ;-) Ale generalnie zasada jest taka, ze wrzucamy ziolka do kubka, zalewamy goraca woda, przykrywamy w miare szczelnie spodkiem i czekamy 30 minut :tak: Pozniej pijemy powoli malymi lyczkami:tak: Mieszanke nr 3 najlepiej pic tylko do owu.



Mysle, ze najlepiej zaczac od poczatku cyklu i skonczyc na owu - po owu raczej nie ma specjalnego sensu pic. Jesli jestes w miare na poczatku cyklu, to mozesz sprobowac pic, ale jesli to juz koncowka, to ja bym sobie odpuscila ;-)

Super że napisałaś :-) widać że naprawde warto spróbować :-)
 
kochane a co was tak na koniec listy wyplulo:szok: szukam zilopijki a one daleko w dole jak wy sie tu staracie watek podtrzymac heheheheh ;-) ale zabka czuwa niebojcie zaby zabka zawsze cos nabazgroli troche glupotek ale zawsze cos hihihih
 
o a ztym winem naprawde nie wiedzialam ze dziala dobrze na endometrium :-) a ja kocham wino ;-)

co jeszcze muze doac ze dzieki tym ziolka mam krotsze @ zawsze bylo 7-8 dni a tym czasem jest 5 i sie juz konczy :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry