reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
lopopo no super bedzie moj sie wlasnie smial jak wyciagnelam big mich i mieszalam wszystko i tak fajnie pachnialo a i pod jakie cie wpisac ?? pod ktory nr?? :)

zabka ja nie parze w termosie :no: normalnie w kubku i przykrywam talerzykiem... moim zdaniem to z termosem to tylko takie cudowanie... a wlasnie tez sie zastanawiam czy pic do owu czy po owu tez na niektorych forach wyczytalam ze caly cykl ale skoro to na estrogen wplywa to jak caly cykl ?:eek:
 
reklama
lopopo no super bedzie moj sie wlasnie smial jak wyciagnelam big mich i mieszalam wszystko i tak fajnie pachnialo a i pod jakie cie wpisac ?? pod ktory nr?? :)

zabka ja nie parze w termosie :no: normalnie w kubku i przykrywam talerzykiem... moim zdaniem to z termosem to tylko takie cudowanie... a wlasnie tez sie zastanawiam czy pic do owu czy po owu tez na niektorych forach wyczytalam ze caly cykl ale skoro to na estrogen wplywa to jak caly cykl ?:eek:
właśnie zdecydowałam na nr 3 chyba dla mnie najlepsza
teraz nie próbuje bo akurat jakby przyszły z allegro to by było po owulce.
ja te ziółka będę piła tylko do 14 dc a wy?Potem przerwa i dalej od początku
 
lopopo to juz cie wpisuje a jak zafasolkujesz w tym cyklu to cie wykresle ;-) ja chyba tez bede pila do owulki i poniej bede lutke brala albo dupka na ta druga faze tak chyba bedzie najlepiej jeszcze wyblagam gnka o dupka.... w ogole cos mi sie wydaje ze mam wysoka prolaktyne dlatego owulki nie mam ale lekarz mowil mi ze nie potrzebuje wynikow na hormony :eek: dlatego ja tez pije nr 3 :-)
 
lopopo to juz cie wpisuje a jak zafasolkujesz w tym cyklu to cie wykresle ;-) ja chyba tez bede pila do owulki i poniej bede lutke brala albo dupka na ta druga faze tak chyba bedzie najlepiej jeszcze wyblagam gnka o dupka.... w ogole cos mi sie wydaje ze mam wysoka prolaktyne dlatego owulki nie mam ale lekarz mowil mi ze nie potrzebuje wynikow na hormony :eek: dlatego ja tez pije nr 3 :-)
a nie myślałaś żeby bez skierowania iść na prl? ja właśnie idę w czwartek też w własnym zakresie
 
ja do przyszłego cyklu będę zaglądać i podpatrywać i jakby już coś komuś się udało to na pewno spróbuje :rofl2:

Niezłe z Was czarownice :-D gotowałyście swoje wywary w dużych kotłach nad ogniem :sorry::laugh2:
 
ja do przyszłego cyklu będę zaglądać i podpatrywać i jakby już coś komuś się udało to na pewno spróbuje :rofl2:

Niezłe z Was czarownice :-D gotowałyście swoje wywary w dużych kotłach nad ogniem :sorry::laugh2:
ja też bedę czekała i podpatrywała a potem na pewno spróbuję w następnym cyklu
 
reklama
a prolaktyna ;-) ale ja nie wiem kiedy sie ja robi ?? w ktorym dc??
najlepiej w 7 czy 8dc ale tutaj na wątku widziałam że niektóre dziewczyny pisały że np w 23dc idą bo lekarz tak kazał z kolei inne 2dc czyli wtedy jak jest@a wiadomo ona podwyższa prolaktynę. Ja idę na badanie bez obciążenia, z obciążeniem byłam za pierwszym razem
 
Do góry