reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
reklama
dziewuszki jak sie zamowi cale paczki to wam duzo wyjdzie :tak: chyba na 4 miechy jakby sie w 1 cyklu nie udalo :tak: ja polecam wiec zrobienie sobie samej mieszanki taniej wychodzi i mozna si epobawic w czarownice :-D

a jak pijecie nr to caly cykl czy tylko do owulki ??
 
będę tutaj zaglądać ale ja kupuję w następnym cyklu i to będzie taki sabat nad 48 cyklem staranek:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:ale jaja no nie nawet nastrój będę mieć iście czrodziejski taki magiczny:-p
 
reklama
dzis przyszly moje zilka i wyszlo mi pokazne pudlo mieszanki nr 3 i mam pytanko czy pic tylko do owu czy caly cykl bo ja jestem 3 cykl po odstawieniu tabsow wiec jeszcze pewnie konczy sie wszystko normowac dzis bede pila moja 1 szklanke i mam pytanko czy te 30 minut to te ziolka moga sie parzyc w kubku z pokrywka czy musi byc termos:eek: bo ja niemam termosu a po 30 minutach to letnie beda zilka pewnie

mam nadzieje ze pod lista ziolopijek kto jakie pije szybko pojawi sie dluga lista ktora w ktorym cyklu z iolkami zaciazyla hihihi:tak: zycze tego nam wszystkim
 
Do góry