reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NATURALNE PLANOWANIE RODZINY

reklama
Elżbietka pisze:
czy nasienie sie nie "ciągnie"??
Elżbietko z moich obserwacji wynika, że nasienie bardziej się "klei" niż "ciągnie", no ale nie jestem specjalistką.

Agutek wiem, że zbyt krótki czas między owu a @ to problem, natomiast nieco dłuższy? Chyba nie. A co do wyluzowania - masz rację :)
 
Podobno bardzo trudno odróżnić śluz płodny od pozostałości po przytulanku...mają niby inny zapach ale do oceny trzeba być chyba fachowcem albo mieć dużą wprawę.
 
hej dziewczynki czy jest wśród Was osoba która z wykształcenia zajmuje sie NPR tzn. po kursie??
Bo ja ostatnio zauwazyłam u siebie dziwną rzecz.
Niby testowu- wskazuje owulację w 13 dniu potem skok temperatury powiedzymy niewielki tzn. z 36,5 do 36,7 ( czyli niby o 2 kreski) i tak do 18 dnia ale w 18 dniu spadek do 36,4.
Zaś w dniu 19 - wzrost do 36,95!!

Czy ja mogę mieć 2 owulacje???

Albo czy komórka może się tak długo uwalniac???tzn od testu owulacyjnego -wzrost LH- i dopiero rośnie rośnie i pęka w 18 dniu???

Czemu taki spadek?? Wiem że jest coś takiego jak spadek implantacyjny- ale on jest gdzieś 10 dnia po owu  i nie  taki duży podobno.

czy ktoś wie??
 
najlepiej sprawdzic swoją owulację robiac sobie przez kilka miesięcy usg ja gdy starałam się to przez rok chodziłam na badania usg i gin podająć mi rózne leki obserwował wzrost i uwalnianie się jajeczka oraz przerost sluzówki maciwy i wyobrażcie sobie dzień płodny czyli uwolnienie się jajeczka niezawsze jest w okreslonym dniu przed miesiączka to bywa róznie jest kilka dni wachania raz pęcherzyk dojrzewa szybciej a raz wolnie i niezawsze sie uwalnia czasami zapada się i wtedy mamy cykl bezowulacyjny ,w ciągu roku u mnie zdarzyło się ze w ciagu 1 cyklu miałam az 2 uwalniania się jajeczki 2 kilka dni po pierwszym nawet w 22 dniu cyklu a okres dostałam normalnie 28 dni
 
Anusieńka ja tez mam jakies dziwne skoki temp. 2 dni maialam skok do 36.9 a 3-go dnia spadla do 36.6 pozniej znowu wzrosla do 36.9. ??? ??? ??? naprawde nie wiem o co chodzi. przeciez jakby to mialbyc fasolka to chyba pozniej spada ta temp. na jeden dzien a nie 3-4 dni po owu ???
 
reklama
Do góry