reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze zdrowie

Czy Wan też puchną teraz ręce i nogi???? Kurczę u mnie woda nie źle zatrzymuję się w organizmie:/ Bardziej niż w ciąży:/ Ledwo mogę zdjąć obrączkę a pod wieczór nogi też spuchnięte...bardzo dużo piję a za to toaletę odwiedzam niezwykle rzadko.
Czy któraś też tak ma???
Mi stopy znów puchną,bo buty robia sie ciasne:eek:
Aczkolwiek jeszcze nie zeszła mi cała opuchlizna po porodzie:confused2:
 
reklama
zatrzymywanie wody w organizmie przez okres pologu jest normalne i moze sie zdarzyc nawet tym kobietom ktorych ta dolegliwosc nie dotyczyla w ciazy.
 
ja krwawiłam i plamiłam 5 tygodni

nogi mi nie puchną. zaczęły puchnąc tydzień przed porodem, a zaraz po przestały na szczęście.

byłam u ginki 3 tygodnie po porodzie, bo obawiałam się, że moje krocze sie źle goi. usg dopochwowe tez miałam. nic nie bolało.
 
reklama
Dziewczyny kiedy znika ta ciemna krecha na brzuchu?
Dobre pytanie, ja mam jedną nad drugą pod pępkiem i ta to jest grubaśna:/

Nikita ja też miałam taką twardą bliznę i położna mi przykazała robić okłady z rywanolu 2-3 x dziennie po 15 minut i pomogło:)
Aha tylko jak co to kup sobie ten w butelce nie trzeba już się bawić z rocieńczaniem itp
 
Do góry