reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdjęcia

perelka, Twój wybór oczywiście ;-) Ja zdjęć córki się nie wstydzę, a i też rozbieranych nie wrzucam, żeby się musieć obawiać pedofili czy coś ;-)
 
reklama
perelka, Twój wybór oczywiście ;-) Ja zdjęć córki się nie wstydzę, a i też rozbieranych nie wrzucam, żeby się musieć obawiać pedofili czy coś ;-)

nulini siedze w tematach bezpieczenstwa i wywiadu. moze dlatego wiem troche wiecej niz ktos, kto sie tymi kwestiami nie interesuje i jestem ostrozniejsza. tu nie chodzi o wstydzenie sie dzieci, bo zapewniam, ze mam sliczne :-D
 
Perelka wiem o co ci chodzi nie siedząc jakoś mocno w temacie. Sama zawsze zastanawiam się długo zanim coś wrzucę a to czy będą na otwartym czy zamkniętym raczej większego znaczenia nie ma...wszystko można obejść
 
Witam i tu:-)
Ja juz was zobaczylam, wiec teraz pokaze i nas;-) choc sa malo aktualne, bo ja lubie czesto zmieniac fryzury, ale narazie nie mam co pokazac z nowym image:-)
1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Do góry