reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

buba też Cię miałam pytać o poprzednią ciążę. Myślałam, że do porodu będziesz płaska, ale jak będzie tak samo jak w poprzedniej ciąży to luuuz :-D są plusy w takiej wielkości brzucha, największy to chyba ten, że kręgosłup tak nie dostaje w kość. No i jaka laska wyjdziesz z porodówki
 
reklama
szczęśliwa.4 Twoj suwaczek chyba źle pokazuje, termin masz na 24.10 a to chyba nie jest 12tc?

BUBA no szok, taki piękny, zgrabny brzuszek przez cala ciaze, jest czego pozazdrościc
 
Ostatnia edycja:
U szczęśliwej widzę napis "14 tygodni" - w sensie wiek ciąży.

BUBA.... OMG! 8 miesiąc wymiata. Ja tak wyglądałam w pierwszym.... Piękny brzuch i piękne ciało, naprawdę. Gratuluję :)
 
Dzięks dziewczynki no słodzicie mi tak że zara w narcyzm wpadnę ;)

Akatsuki - hahaha okaz specjalny :) dobre :* bardzo mi się podoba!
 
15 tydzien

ImageUploadedByForum BabyBoom1430940270.782468.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1430940294.140048.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430940270.782468.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430940270.782468.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 95
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430940294.140048.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430940294.140048.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 95
Kamila1982 super foty i jaka piłeczka :-D

Zauważyłyscie że większość z was ma bluzkę w paski? :p chyba Akatsuki zapoczatkowalas mode na pszczolki :p
 
reklama
Do góry