reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Kamilove super! Gratulacje córeczek i oby juz im jajka nie urosły ;p w ogole to fajnie,ze wszystko w porzadku :)
Ja w środę jade na pobranie krwi dodatkowo oprocz morfologii z rozmazem lekarz zapisał mi tez potas i magnez no i oczywiście siuski.
 
reklama
Kamilove - gratulacje udanej wizyty i dziewczynek trzymam kciuki zeby zostaly dziewczynkami tak jak chcialas :D

Sliczne brzuszki macie, moj powolutku tez rosnie i juz nie wyglada na jedzeniowy bo zaczyna sie podnosic ale fotek narazie nie robie , zrobie za 2-3tyg
 
Muszę przyznać szczerze że październikowe brzuszki wymiatają!!! Są przecudne, bez wyjątku każdy w swoim stylu! Uwielbiam tu zaglądać! Zazdroszczę wam bo ja muszę na swój jeszcze poczekać.... ImageUploadedByForum BabyBoom1428993881.112033.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1428993896.694184.jpg

15 tydzień
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1428993881.112033.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1428993881.112033.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 99
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1428993896.694184.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1428993896.694184.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 99
Muszę przyznać szczerze że październikowe brzuszki wymiatają!!! Są przecudne, bez wyjątku każdy w swoim stylu! Uwielbiam tu zaglądać! Zazdroszczę wam bo ja muszę na swój jeszcze poczekać..

15 tydzień
BUBA!!!!!! Ty powinnaś mieć zakaz wstawiania zdjęć!!!!! Brzuch płaski, cycek mały. Co to ma być? U mnie 14t3d i cycek już rozmiar G (tu podniosłam rękę, więc może mniej widać) i brzuch gigant. Wrrrrrr.....

Clipboard01.jpg
 

Załączniki

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 132
Muszę przyznać szczerze że październikowe brzuszki wymiatają!!! Są przecudne, bez wyjątku każdy w swoim stylu! Uwielbiam tu zaglądać! Zazdroszczę wam bo ja muszę na swój jeszcze poczekać..

15 tydzień
BUBA!!!!!! Ty powinnaś mieć zakaz wstawiania zdjęć!!!!! Brzuch płaski, cycek mały. Co to ma być? U mnie 14t3d i cycek już rozmiar G (tu podniosłam rękę, więc może mniej widać) i brzuch gigant. Wrrrrrr.....

Zobacz załącznik 681485
 
Haha, dziewczyny :p dla mnie każdy brzuch w którym jest bobo jest piękny :) mi ledwo coś zaczęło odstawać a już mi przeszkadza. Toć to nawet ręcyma trzeba się inaczej posługiwać. Jednak chyba wolę mieć płaski brzuch :p a Buba pewnie jakiegoś pięknego dnia obudzi się z brzuchem i nas dogoni.
 
20150413_195728.jpg20150413_195738.jpg

To jest moje wczorajsze USG tylko widac tam tyle co nic bo maluch nie dal sie dobrze zbadac a co dopiero zrobic zdjecie :D
A zdjecie brzuszka bylo robione dzisiaj to jest 15tydzien i 4 dzien :D

A wyniki wczorajszego USG to:
Masa ciala: 157gram
CRL: okolo 14-16cm (nie dal dobrze sie zmierzyc wiec cm to takie na oko wedlug niej)
Obwod glowki: 136mm
obwod brzuszka: 112mm
dlugosc kosci udowej 37mm ( powiedziala ze ma bardzo dlugie nogi) :°)

I wyniki moczu i krwi sa rewelacyjne :D

I potwierdzila sie tylko plec ktora stwierdziala w 11tygodniu i bedzie Chlopak :D
 

Załączniki

  • 20150413_195728.jpg
    20150413_195728.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 119
  • 20150413_195738.jpg
    20150413_195738.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 117
Ostatnia edycja:
reklama
BUBA!!!!!! Ty powinnaś mieć zakaz wstawiania zdjęć!!!!! Brzuch płaski, cycek mały. Co to ma być? U mnie 14t3d i cycek już rozmiar G (tu podniosłam rękę, więc może mniej widać) i brzuch gigant. Wrrrrrr.....

Zobacz załącznik 681485
No ja też się pytam co to ma być, bo na ciąże to nie wygląda ;) ja się dziwię że dziecko duże bo z 14 października termin mam na 4.... Ale mam nadzieję że was z brzucholem dogonię niebawem :) a Ty kochana i cyc i brzuch masz cud miód!



Haha, dziewczyny :p dla mnie każdy brzuch w którym jest bobo jest piękny :) mi ledwo coś zaczęło odstawać a już mi przeszkadza. Toć to nawet ręcyma trzeba się inaczej posługiwać. Jednak chyba wolę mieć płaski brzuch :p a Buba pewnie jakiegoś pięknego dnia obudzi się z brzuchem i nas dogoni.
No mam nadzieję że lokum moje się powiększy bo pokopana jestem strasznie.... No i ciążą nie mam jak się pochwalić bo tylko słyszę że zmizerniałam....


Zobacz załącznik 681526Zobacz załącznik 681528Zobacz załącznik 681529

To jest moje wczorajsze USG tylko widac tam tyle co nic bo maluch nie dal sie dobrze zbadac a co dopiero zrobic zdjecie :D
A zdjecie brzuszka bylo robione dzisiaj to jest 15tydzien i 4 dzien :D

A wyniki wczorajszego USG to:
Masa ciala: 157gram
CRL: okolo 14-16cm (nie dal dobrze sie zmierzyc wiec cm to takie na oko wedlug niej)
Obwod glowki: 136mm
obwod brzuszka: 112mm
dlugosc kosci udowej 37mm ( powiedziala ze ma bardzo dlugie nogi) :°)

I wyniki moczu i krwi sa rewelacyjne :D

I potwierdzila sie tylko plec ktora stwierdziala w 11tygodniu i bedzie Chlopak :D
Super wieści, gratuluję!!! A brzunio prześliczny! No i fajnie że płeć już znasz :)



Cudny brzuszek, zazdroszczę!
 
Do góry